Problem z instalacją Windows Vista - niezgodność?

(Bobobox) #1

Wszedłem na stronkę Microsoftu i postanowiłem wypróbować nowy bubel. Ściągnąłem "Windows Vista Upgrade Advisor" i dostosowałem się do wszelkich wymagań.

Następnie uruchomiłem "Windows Marketplace upgrade options tool". Myślałem, że zaraz zacznie się ściągać, a zobaczyłem jedynie komunikat:

KLIK

Nie martwcie się znam angielski, ale mój komp do Athlon 64 2800+, 512DDR, Radeon9550. Parametry zgodne. Poza tym chcę wypróbować jedynie wersję podstawową, ponieważ nie interesują mnie dziwne pakiety potrzebujące procesora 10Giga i 102400MB ram. Proszę o pomoc

Zmieniono na linka

Asterisk

(Grzesiek1) #2

Każda wersja Vista ma takie same wymagania, jeżeli już to wymagania wzrastaja jeśli chcesz korzystać z nowego interfejsu (aero glass) ale to też wzrasta tylko zapotrzebowanie na karte.

Trzeba mieć poprostu kartę w pełni obsługującą DirectX 9c

Gdzieś na forum podawałem link do tego spisu kart jak dobrze poszukasz to znajdziesz bo już nie chce mi się non stop tego samego linkować.

A tak w ogóle to ten komputer pociągnie Vista i to nawet z aero glass, słyszałem że ta karta ma troche problemy ze sterownikami ale jak mi wiadomo to osoby ją posiadajace mają możliwość uruchomienia aero glass co więcej w wielu przypadkach tuż po instalacji systemu było ono aktywne

(Grzesiek1) #3

Steroniki masz na stronie producenta http://ati.com

(Miwidlak) #4

Uważaj też które ściągasz - są dla Visty x86 (32bity) i x64 (64bity)

(Bobobox) #5

Zasysam 32bitowe; to dobrze?

edit: w sumie to mam procka 64bitowego, ale darmowa wersja jest dla 32 bitów z tego co pamiętam

(Grzesiek1) #6

Podejrzewam że tak bo na 80% masz taką Viste.

(Asterisk) #7

Zrobiliście chat

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.