Problem z instalacja Windows XP Professional

Bo ich się nie instaluje przez kliknięcie jak to w przypadku pliku exe. Je się instaluje przez menedżer urządzeń. Spróbuj zrobić tak: wejdź w menedżer urządzeń, kliknij dwa razy na kontrolery IDE/ATA/ATAPI, a następnie na przed ostatnią pozycję. Przejdź na zakładkę sterownik i wybierz aktualizuj sterownik i musisz mu wskazać folder w którym masz sterownik. Dalej Ci tego nie przedstawię, bo mam Sevena, nie XP, tak więc nie będę pisał jak jest w 7, bo w xp może to inaczej wyglądać. Potem przestawiasz mu w biosie na ahci i raczej już powinno ruszyć.

Dodane 07.11.2010 (N) 16:12

O, tutaj masz opisane co i jak: http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/634,1 … 3%B3w.aspx

:frowning: ee nic nie pomogło - zainstalowałem sterownik -> laptop uruchamia się ponownie -> wszystko włącza się poprawnie -> ja jeszcze raz uruchamiam go ponownie -> w BIOS’ie zmianiam z Compatibile na AHCI i zapisuję zmiany -> laptop uruchamia się ponownie (pasek ładowania XP przeleci jeden raz) i BLUE SCREEN na pół sekundy -> automatyczny restart i tak w kółko… Chyba wrócę do Windows 7 - myślałem, że XP będzie lepiej chodził na moim laptopie a tu na każdym kroku się zawodzę - najpierw nie chciał działać mi dysk w trybie AHCI (do teraz nie działa), później nie mogłem łączyć się z sieciami zabezpieczonymi WPA-2 (zaktualizowałem system do SP3 i działa - 1 godzina roboty) i do tego komputer zacina się bez powodu :frowning: Gdzie w Windows 7 nie miałem żadnego z tych problemów…

pcziomal , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Nie krzycz. Proszę w postach zmienić wielkie litery na małe, Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978