Problem z instalacją Windows

Instalowałem Windowsa już z kilku płyt sprawdzałem je programem Nero Drive Speed i nie było problemów z odczytem z nich danych.

Przeskanowałem tez:

Pamieć ram MemTestem i ok

Dysk programem HD Tune i ok i WDcleanerem i tez ok

a problem jest taki :

  • wyskakują mi błędy podczas instalowania a dokładniej podczas kopiowania plików tych od razu po formacie partycji (z rożnych płyt różne pliki nie dają sie skopiować)

  • czasami jest problem ze zrobieniem formata pisze ze nie udało sie sformatować partycji (ale jak sie uda - ato dosyc czasto sie udaje, bład formatu bardzo rzadko wystepuje, to nie moze instalator skopiowac jakiegoś pliku. Płyta z Windowsem jest sprawna z jej obrazu na Wirtualnej maszynie normalnie przebiega proces instalacji.

:frowning:

dodam ze pliki normalnie kopiuje i nagrywa moja nagrywarka, sprawdzałem tez na innym napędzie i za każdym razem podczas instalacji systemu wyskakuje jakis monit że nie może skopiować jakiegoś pliku:(

nie wiem co jeszcze zrobić prosze o porade

padł dysk ?? :expressionless:

no właśnie ze nie bo jak instalacja sie nie udaje bo wystepuje bład ze skopiowaniem plików z dysku instalacyjnego z Windowsem to cofam system zapamiętany przez nortona ghousta i system normalnie działa i wyżej wymienione programy (w pierwszym poście) nic nie znajdują a poza tym dysk normalnie działa ale nie moge zainstalować świeżej kopii Windows :frowning:

Dodane 14.01.2009 (Śr) 18:05

odnawiam proszę o pomoc

Dodane 15.01.2009 (Cz) 12:40

proszę o pomoc

czyta w ogóle ktoś ten dział??