Problem z instalacja WIndowsa xp na laptopie toshiba

(Pawel0588) #1

WItam.

Mam problem chce sformatowac laptopa i wgrac znowu windowsa xp. Przypadkiem wgralem na niego dwa windowsy xp jeden na dysk c, drugi na e, tego z e sformatowalem.

i teraz wszystko pieknie wkladam dysk z windowsem naciskam f12 wybieram usb fdd ze sterownikami aby wgrac xp, tu nagle szybko mignie mi obraz z ta dyskietka i wlancza sie:

• windows xp

• windows xp

• instalacja windowsa xp

i mam wybrac ktores z tych wybieram instalacja i po chwili wszystko pipczy i nic sie nie wgrywa.

Windows normalnie da sie wlaczyc ale juz chodzi powoli i chce porzadek z systemem zrobic ale nie moge go sformatowac ;/ pomocy

moze mam zle sterowniki na dyskietce?

moze podacie jakies linki do sterownikow pod toshiba satellite l40-17o (PSL4CE-00D00CPL) procesor intel celeron aby wgrac windowsa xp? chodzi mi o te sterowniki aci czy jakos tak nie pamietam jak to sie nazywalo :frowning: ale chodzilo zeby wyczytac dysk czy cos w tym stylu.

(mikber18) #2

A nie musisz przypadkiem zmienic sekfencji bootowania w BIOSI'e...

Musisz ustawić z CD a nie z Dysku :!:

(Pawel0588) #3

a jak to sie robi?

-- Dodane 05.02.2009 (Cz) 20:48 --

ok juz wiem, to mam zmienione, ale pozniej potrzebuje zeby najierw czytalo z fdd pod usb te steroniki? czy ma czytac cd? bo jak daje ze z cd to mi wyskakuje ,,instalator nie znalazl zadnych stacji dyskow twardyc zainstalowanych w tym komputerze,,

-- Dodane 05.02.2009 (Cz) 20:50 --

chyba chodzi o te sterowniki z tej dyskietki, tylko nie wiem jakie to sterowniki :confused: i skad je moge wziasc :frowning: na tej dyskietce musz emiec jakies uszkodzone czy cos. pomocy