Problem z instalacja windowsa xp

Witam

mam taki problem: mialem troche spyware, po zeskanowaniu i usunieciu programem antywirusowym komputer mi sie zrestartowal i pojawil sie czysty pulpit bez ikon, chcialem zainstalowac od nowa windowsa xp ale zawsze przy instalacji pojawia mi sie okienko wyboru dysku i komputer nie wykrywa zadnego dysku a chwile potem pojawia sie niebieski ekran i masa bledow krytycznych, znajomy powiedzial mi ze prawdopodobnie mam wirusa w sektorze rozruchowym ale nie wiem co z tym zrobic, czy ktos mi pomoze?

Musisz ściągnąć np. G Data Antivirus, i spróbować nagrać płytę bootowalną, uruchomić ją podczas startu systemu i zeskanować komputer.

masz rootkita

ok ale co z tym rootkitem zrobic?

a systemu juz nie mam sformatowalem na innym kompie dysk

Dysk jest wykrywany w BIOSIE czy nie? Jak sądzisz, że jest coś w sektorze rozruchowym to po prostu go nadpisz z konsoli odzyskiwania poleceniem fixmbr, no i dla spokoju możesz też dać fixboot.

zbyszek1976 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif