Problem z instalacja Windowsa

Witam

Mam mega zawirusowany komp. Chyba viruta.

Chce sobie zainstalowac raz jeszcze windowsa, ale zeby to zrobic musze uruchomic go z płyty.

No właśnie a żeby to zrobić muszę wejść do Biosu, a żeby wejśc do biosu musze kliknąć F2.

F2 mi nie działa

Co robic?

Wciskasz F2 zaraz po uruchomieniu komputera? Sprawdź czy masz włączone menu szybkiego uruchamiania, z którego wybierasz nośnik rozruchu.

Pozdrawiam!

próbowałem milion razy skoro napisałem że F2 nie działa, to znaczy że nie działa. To znaczy ze jak nacisne F2 zaraz po rozruchu to nie bedzie działać. Bo F2 nie działa! W jaki sposób sprawdza suię czy mam włączone menu szybkiego uruchamiania?

acha czy jest mozliwosc ustawienia tego jakos w windowsie zeby po uruchomieniu uruchomil sie z płytki?

moge nawet formata zrobic

Dodane 21.08.2009 (Pt) 4:10

Mało tego nawet jak sie juz uda wejsc do biosa i ustawic CD na miejscu pierwszym to teraz nie moge zachowac zmian

dlaczego? bo nie dziala mi klawisz f10 a wiec nie dziala opcja save and exit

Podczas uruchamiania kompa kliknij Delete, musisz wejść do biosu.

W biosie jak wprowadzisz zmiany kliknij Esc - dostaniesz komunikat o zapis zmian klikniesz Y i po sprawie.

Pod Win możesz przeprowadzić format C: ale tylko jeśli wykręcisz twardy dysk i podepniesz go jako Slawe do innego kompa. W tedy na czystym twardym dysku musi ci zaskoczyć instalka.

A enter też nie działa? :slight_smile: To co Ty masz za klawiaturę? :slight_smile: U mnie BIOS obsługiwać można strzałkami a wybierać enterem i zatwierdzać mogę zmiany również enterem po wybraniu opcji save & exit. U Ciebie tak się nie da? Co do menu szybkiego wyboru, ustawia się je w BIOS ale czasami na ekranie powitalnym jest napisane pod którym klawiszem jest ono przypisane, jeśli jest włączone.

Pozdrawiam!

niestety stary da sie wlaczyc opcje save and exit ale zeby ta opcje kliknac to musisz wrocic do menu poprzedniego a jak wrocisz jesli nie dziala ESC??? :slight_smile: hehe

generalnie teamt jak dla mnie do zamkniecia poniewa zrobilem dzisiaj formata, podlaczylem inna klawiature