Problem z instalacją windowsa

Witam myślałem ze uporałem się z problemami a tu pech chcę instalować windowsa klikam na początku jak pyta żebym wcisnął dowolny klawisz ok wciskam, następnie pojawia mi się ekran z ładowaniem plików Windowsa po naładowaniu paska wyświetla się ekran z logo windowsa, następnie niebieski ekran znaczy nie żaden error tylko taki stylowy windows 7 pusty ekran i nic się nie wyświetlało, wie ktoś może o co chodzi może coś w biosie mam jeszcze przestawić? płyty nawet nagrałem dwie i nic wciąż tak samo, odpowiadam już na pytania bo możliwe że takie zadacie windows jest w formacie iso na płycie jest wszystko co potrzeba do instalacji systemu

Cześć

Sprawdzałeś sumy kontrolne obrazu ISO?

Próbowałeś chwilę dłużej poczekać, może instalator zaskoczy?

Czekałem pare razy po 5 min max, sprawdze jeszcze raz poczekam troche dłużej

5 minut to trochę mało… Sprawdź czy wtedy nie słychać pracy napędu optycznego (miga dioda na nim) - możliwe, że są problemy z odczytem z płytki i może to być też wina np. zabrudzonego napędu optycznego.

:roll:

Jeśli nie masz na podkładkę żadnego innego napędu wewnętrznego bądź USB

zrób bootowalnego pendrive z windowsem. (w google mnóstwo poradników jak to wykonać)

pzdr

DonOmar18 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038