Problem z instalacją WinFast TV 2000 XP

(Lukasik8) #1

Witam posiadam karte TV !Do pewnego dnia śmigała bez problemu ale dziś kiedy włączyłem kompa wyskoczył mi kreator instalacji sterowników do tej karty!!Kiedy próbuje instalować sterowniki od nowa to podczas instalacji wyskakuje mi taki błąd: "Special Case!- Vendor:4221"Co to jest? czemu sie nie che zainstalowac?Jak to naprawic :?

(Adarek) #2

Zainstaluj sterowniki ze strony producenta

http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tuner/ ... p?lineid=6

(Lukasik8) #3

Problem w tym że ja instaluje sterowniki standardowe :? I nie wiem w sumie co mam zrobić bo się nie spotkałem z takim błędem:/

(Adarek) #4

To sa tekie same sterowniki jakie masz na płycie . Być może masz uszkodzone - na płycie.

Na stronie mogą być w nowszej wersji.

Usuń też całe oprogramowanie karty , wyczyść foldery jakie zostają po programie , klucze rejestru, temp , dane aplikacji itp. Wszystko co zostawia po sobie deinstalator .

Restart i zainstaluj wszystko ponownie .Sterowniki pobierz ze strony producenta.

(Lukasik8) #5

A mogłbyś napisac gdzioe sie ustadawiają pliki od instalki!!nmie jetsem poprostu pewien czy wszytsko usunelem- po unistalu usuwam jeszcze 2 katalogi!! :smiley: !Czy moze o czyms zapomnialem ?

Złączono Posta : 14.09.2006 (Czw) 23:18

No instalowałem te stery co podałes linka!!Jak sie już zainstaluje to przy włączeniu programu wyskauje komunikat: "Cannot find any video capture divice":/! :? Ale jak mówie może czegos nie odinstalowalem dlatego prosze o odp. również na wczesniejsza odpowiedz!!:slight_smile:

(Adarek) #6

"Cannot find any video capture divice"

Nie można odnaleśc urządzenia przechwytującego.

Czy aby sterownik od tej karty zainstalowałeś ??

Czy wszystkie programy od karty zainstalowane??

Po instalacji restartowałeś kompa ??

Może ręcznie w ustawieniach trzeba wskazać/ poustawiać.

Ale jak to niewiem. Sprawdz w instrukcji co piszą na ten temat.

(Lukasik8) #7

Prawde mówiac to już jak pisalem sam nie wiem!!Te same sterowniki i tym samym sposobem instalowalem już na 2 kompach i smigalo:/!!Sprawdzalem grafe i w menadżerku jest OK!!Usuwalem juz chyba z 4 razy i od nowa instalowalem i to samo:/A jeszcze wczoraj smigala... :-x HELP! !!

(Adarek) #8

Pokombinuj na innych złączach.

(Lukasik8) #9

OKI dzięki za pomoc!!Pokombinuje jeszcze coś!Ale jak coś komuś wpadnie do głowy co można zrobić jeszcze to prosze o HELPA :slight_smile: !Najciekawsze jest to ze ta karta już ponad tydzień śmigala na tym kompie co sie dzieją takie cuda :? !Wszystko stało sie jakoś tak nagle - wyłączylem kompa i jak go z powrotem uruchomiłem to wyskoczył kreator nowego urządzenia:/