Problem z instalacją WMP

Znalazłam się w matni. Stawiałam system, ale płyta instalacyjna chyba była uszkodzona i instalacja Windows Media Player nie została dokończona (taki miałam komunikat). Wyskoczyła rubryczka, że mogę dokończyć instalację po połączeniu ze stroną Windowsa. Tak też uczyniłam. Niestety ściągnęłam to co było na tej stronie czyli wersję WMP 11. Po próbie instalacji otrzymałam komunikat, że oczekiwano na wersję 9. Kiedy ściągnęłam wersję 9, teraz mam komunikat, że na komputerze jest niedokończona instalacja 11. Błędne koło. Kiedy próbuję doinstalować którykolwiek program to drugi go blokuje. Może jakaś mądra głowa mi coś pomoże, bo inaczej znów format, a nie jestem w tym zbyt biegła. Z góry dziękuję.

Mufka , próbowałaś pobrać z innego źródła??

Mufka

odinstaluj wszystkie WMP jaki posiadasz przez “Dodaj / usuń programy”

Następnie zobacz czy coś nie pozostało w katalogu X:\Program Files (X - to litera twojej partycji)

Późnprzeczyśc rejestr np:

Ccleaner

lub

CleanGP

i ściągnij np z tąd

WMP11

lub

Microsoft

Próbowałam zainstalować pobrane programy z innego źródła. Próbowałam odinstalować WMP, ale nie było ich w panelu sterowania (w aktualizacjach też). Czyściłam odkurzaczem. Próbowałam też wywalić wszystko z folderu WMP. Niestety to są pliki systemowe i powracają na nowo. Mam w tym folderze faktycznie pliki z wersji 9 i z 11.Problem polega na tym, że wersja 11 nie chce się do końca zainstalować, bo wykrywa niedokończoną instalację wersji 9, a wersja 9 nie chce się doinstalować, bo twierdzi, że na komputerze jest niedokończona instalacja nowszej wersji. Gdybym wiedziała jak się pozbyć jednej z wersji to myślę, że nie byłoby problemu. Próbowałam pliki niszczyć odkurzaczem (usuń zablokowane pliki), ale one i tak znów się pojawiają. I dalej wołam :help:

zobacz to http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … aller+1.75

Już sobie poradziłam. Ściągnęłam 11 z torrenta i udało się. Dziękuję za pomoc :smiley: .