Problem z instalacją XP Pro

(Siepla) #1

Witam

Jestem w posiadaniu laptopa Asusa A6000 A6U 5029 i mam problem z instalacją systemu. Otóż nie bootuje mi z płyty systemu. Po włożeniu płytki Xp nie widnieje napis...nacisniej dowolny klawisz wstedy nastapi rizruch...Nie iwem co jest - bawiłem się juz w biosie wszysko jes jak powinno.

Pytanie czy itneje możliwość instakacji systemu xp na laptopie zez użycia bootowalnej płytki xp?? Ktoś ma pomysł na instalacje syetmu inaczej??

Pozrawiam

(skromny00) #2

viewtopic.php?t=111531

tak zrobić bootowalną płyte

http://\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*

moze jeszcze to pomoże

(niezDarek) #3

a samemu nagrywałeś płyte z ukrytej partycji,kupowałeś osobno system czy zamawiałeś płyte w ASUS aby ci przysłali

oraz czy w ogóle oryginalny ??

(Agatonster) #4

hiszpan ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Kga1) #5

Asus w wersii A6000 posiada w Biosie możliwość zmiany ustawień na Bootowanie z CD romu.Jeśli się ich dokona należy pamiętać o zapisaniu nowych ustawień dokonanych w Biosie.Jeśli to wzystko zrobiłeś a komputer nie bootuje z płyty CD to zrób następujaca czynność.Włuż płytę do napędu, uruchom komputer ale w trakcie uruchamiania gdy pojawi się obraz naciśnij przycisk ESC /obok F1/.Wyświetli cikomunikat z zapyteniem czy chcesz uruchomić komputer z dysku twardeko czy płyty/napędu/CD.Wybierz napęd CD i płyta zbootuje.Dalsza instalacja zgodnie z komunikatami na monitorze.Powodzenia.Kga1. :lol:

(Pawel Pieczyrak) #6

Upewnij się, czy płyta jest botowalna.