Problem z instalacją XP

Witam.Parę dni temu kupiłem Laptopa ACER EXTENSA 5220.Zaistalowałem XP jednakże namieszałem trochę przy ustalaniu partycji więc chciałem sobie je zmienić.W tym celu zainstalowałem program Magic partition 8.0.Po ustawieniu partycji zrestartowałem kompa tak jak zasugerował mi program,jednakże Widnows już “nie wstał”-po uruchomieniu laptopa pokazywał się tylko napis ACER a następnie czarne tło z kursywą.Chciałem więc zainstalować Windowsa jeszcze raz,wrzucilem płytkę załadował się instalator do momentu ustalania partycji,wybrałem partycję do XP -format i pokazał się “komunikat trwa sprawdzanie dysków”,załadował instalacyjne pliki i nastąpił restart i od nowa ładowanie instalatora jak za pierwszym razem (nie chce przejść do kolejnego etapu instalowania).Próbowałem kilka razy i nic.Jak załaduje pliki instalatora restartuje się … Czy jest to jakis problem z dyskiem?Czy mogłem go uszkodzić w jakiś sposób?

Usuń wszystkie partycje z dysku programem PM8 - dysk ma być jak nowy.

I teraz odpal instalator XP załóż partycje jakie chcesz,normalny format systemowej na NTFS i niech instaluje system, następne partycje sformatuj z poziomu systemu - formatowanie normalne nie szybkie.

a może ty za każdym razem naciskasz dowolny klawisz żeby uruchomić komputer z płyty CD

może po prostu nic nie naciskaj to w końcu uruchomi te pliki które skopiował na dysk

a jak to nie pomoże to wyjmij CD zrestartuj kompa a on cię potem poprosi o włożenie CD do napędu