Problem z instalacją XP

moj probelm polega na tym ze nie wiem jak teraz moge usunac lub sprawic zebym komputer mi sie uruchamial do konca

bo teraz moge sobie wybierac podczas uruchamiania ze albo ze chce wejsc do windowsa albo chce uruchomic instalatora windowsa( nie moge tej instalacji kontynuowac poniewaz chcialem sobie przeinstalowac windowsa, szlo dobrze ale podczas kopiowania plikow instalacyjnych nie znalalzlo jednego ( dtscsi.sys ) wiec wybralem POMIN PLIK. potem sie okazalo ze to byl bardzo wazny plik ktory jest byl potrzebny do zainstalowania windowsa. Nie da sie kontynuowac ten instalacji, bo brak jest tego pliku.Jak zrobic azeby wybieralo mi 1 opcje podczas uruchamiania kompa czyli zebym mi sie uruchamial do konca. Bo teraz to mam ze jest ustawione ze zawsze mi wybiera 2 opcje to znaczy instalacjia windowsa xp. A moze wiecie jak sprawic zeby usunac instalatora windowsa.

moze proche pomotalem ale licze ze zrozumiecie o co mi mniej wiecej chodzilo :slight_smile:

PPM na Moj komputer -> właściwości -> zaawansowane -> uruchamianie i odzyskiwanie -> ustawienia -> uruchamianie systemu -> edytuj -> kasujesz z pliku tego pliku wpis o niechcianym systemie a później ręcznie z partycji na której się znajdował go wywalasz instalator.

wielkie dzieki :smiley:

soryy że się wtrące ale mam identyczny problem u mnie jest że ten plik jest uszkodzony czy da rade go naprawić???

wszystko da rade tylko nie znamy dokładnie Twojego prob,emu opisz go :!:

też chciałem przeinstalować system bo z początku szło dobrze ale przy końcu kopiowania plików instalator zasygnalizował że ten plik jest uszkodzony i czy ma go pominąć wcisnełem pomiń i po restarcie nic nie już szło

konsola odzyskiwania:

bootcfg /rebuild

y

Windows XP Home Edition lub Windows XP Professional

/fastdetect

Albo płyta CD z systemem uszkodzona.

Napęd CD brudny lub uszkodzony.

Przetaktowany komp - czyli kręcony.

Inne.

Ale najbardziej podejrzana to pamięć - sprawdź.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50125

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048