Problem z instalacja

witam mam pytanie gdzie można znaleść szczegółowy opis programu quickcam version 10.5.1 jest to program do zainstalowania kamerki internetowej ps.po zainstalowaniu programu włacza sie wraz ze startem kompa co powoduje długie oczekiwanie przy starcie systemu dzieki za wsparcie

możesz wyłączyć autostart tego programu, albo w opcjach tego programu albo np. w rejestrze

lub

PS. a do czego Ci potrzebny ten szczegółowy opis instalacji?

no własnie nie bardzo znam angielski a napewno gdzieś przy instalacji jest napisane czy program ma sie otwierać ze systemem czy też nie a ja nie chcem żeby on mi sie włanczał ze systemem bo opuznia start kompa

sprawdzałeś w opcjach? powinna być opcja w stylu “start program at windows startup”

jeśli nic takiego nie znajdziesz to dowiedz się jaką nazwę pliku ma ten program i usuń go z rejestru (klucze podałem Ci wyżej)

Jak chcesz żeby ci sie nieotwierał wraz ze startem systemu to poszukaj gdzies tam w opcjach opcji Autostart i ją odchacz.A 2 sposób to: start—>uruchom—>msconfig—> i tam odznacz ten program(prawdopodobnie nie będzie tam całej nazwy tylko skrót)

dzieki za opinie ale czy jest może w necie gdzieś demonstracja instalacj i całego programu

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

jeśli jest to na stronie producenta programu

no własnie nie ma a jeżeli jest to po angielsku

podstawy angielskiego są raczej wymagane do poprawnej obsługi kompa

nie myślisz chyba, że producenci oprogramowania będą robić demonstracje do każdego programu w kilku(nastu) językach?

jeśli chcesz wyłączyć ten program z autostartu to masz podane w tym temacie kilka rozwiązań

a jeśli nie to słownik ang-pol do łapy i jazda :slight_smile:

hi ja mam znowu problem z plytka instalacyjna! autorun mi nie dziala i wyskakuje ERROR(5002)!

a jak chce recznie to setup w ogole nie dziala!

z gory dzieki za pomoc!