Problem z instalacją

Witam! mam poważny problem z kompem, otóż. kiedy próbuje coś zainstalować, jakąś gre lub program komputer robi to strasznie powoli mimo że mam pentium 4 3.06 Ghz i 3.5 RAM. nie mem pojęcia co się dziej, kiedy w czasie instalacji przeglądam jakieś strony lub słucham muzyki strasznie wszystko szarpie. muszę powiedzieć że straszeni mnie to denerwuj. na początku myślałem że to jakiś wirus ale avast nic nie znajduje, kiedy puszczam skanowanie systemu po uruchomieniu komputera to skanowanie zawiesza się i trzeba resetować kompa.

ostatnio tak się wnerwiłem że postawiłem nowy system. i co? w czasie instalacji windowsa też się zawiesza, trzeba resetować i za drugim lub trzecim podejściem instalacja cała przechodzi. W sumie system stawiałem 4 razy naiwnie licząc że coś to pomoże no ale dalej lipa, zresetowałem też BIOSA. nie mam pojęcia co się dzieje. mam nadzieje że mi pomożecie . pozdrawiam!

Sprawdz kondesatory na plycie.

Przetestuj dysk hdtune, zakładka scan for errors, ewentualnie ram - memtest’em.

melon21 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

skanowanie i mementsem i hd tunem nic nie dało! w hd tun wszyskie kratki były zielony czyli jest ok. macie może jeszcze jakieś pomysły? a w ogóle to jak się sprawdza te kondensatory? jest jakiś program czy musze do serwisu jakiegoś jechać?