Problem z instalacja

nie moge zinstalować windows xp profesjonal próbowałem równiez z wersja Home Ediotion i tez nie działa i pojawia sie ten sam problem robiłem formata scandisc defragementacje i nadal przy instalacji ładuja sie pliki a potem gdy ma przejsc do okna instalacji pojawia sie czarny ekran z migajacy małym prostakatem w lewym górnym rogu monitora i czeba zrobic reset bo zatrzymuje sie w tym miejsc i za nic nie chce ruszyc sie dalej :frowning: czym to moze byc spowodowane i jak to naprawic zeby zinstalowac tego XP ? z góry dziekuje Pozdrawiam

Winda orginalna ??

może nie masz ustawionego roxzruchu z płyty tym musisz sie pobawic w BIOSIE

Czy probojesz zainstalowac Winde z poziomu innej Windy czy moze z poziomu plyty bootowalnej ? Ten kwadracik :wink: dosc dlugo miga czasem i radze poczekac troche.

No i ja kiedyś czekałem z 10 minut… Poszedłem do sklepu, wróciłem i już było ok. Po prostu to tyle czasami trwa. Powstrzymaj się trochę, poczekaj… Daj płytce trochę czasu. Później, jak nie ruszy, może być to powodem dysku, pirackiej kopii windowsa czy innych błędów…

Poczekaj troszkę :wink:

jaka karta graficzna? jak gforce 2 lub 4 mx to może być konflikt sprzętowy częste przypadki , na czas instalacji wymienić na inną jedno z rozwiązań drugie to przełożyć dysk do innego kompa i zainstalowac system do pierwszego restartu a potem już p[ójdzie

To pogłębiaj swoja wiarę w legalność systemów na PW.

Post Kosz.

Dysk masz ATA, czy SATA ?

Jeśli SATA,to sterowniki instalowałeś ??

Problem może być również z kartą graficzną, jak mówi Zbych1… możesz spróbować ją podmienić.