Problem z instalatorem Windows

Witam!

Mam problem.Chodzi o instalator Windows…

Od jakiegoś czasu nie da się nic zainstalować ani odinstalować. Kiedy wchodzę w panel sterowania i próbuję odinstalować jakiś program pojawia się napis: "Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows. Może mieć to miejsce, jeśli system Windows jest uruchomiony w trybie awaryjnym lub Instalator Windows jest niepoprawnie zainstalowany. Skontaktuj się z działem Pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc. " Nie wiem co z tym zrobić. Próbowałem już wielu sposobów.Wyrejestrowałem i zarejestrowałem instalator - nie pomogło. Myślałem, że może jest wyłączony. Czytałem, że niektórzy mają ten problem nawet po ponownej instalacji systemu! Ja chcę uniknąć jakoś ponownej instalacji. Jeśli ktoś wie, jak rozwiązać mój problem, proszę o pomoc!

Przeleć dysk ccleanerem, scandiskiem i defragiem.

Spróbuj go jeszcze raz zainstalować. :mrgreen:

Nightmare_

Zobacz Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows

Pozdrawiam

Dziękuję za odzew. Niestety większość sposobów,które są opisane na tej stronie już próbowałem i nic to nie dało. Z dyskiem już robiłem porządek(tzn.defragmenrację). Co do instalacji nowego instalatora, prosiłbym o jakieś dodatkowe wskazówki.

Ktoś mi powiedział, że może to mieć miejsce, gdy instalator jest używany przez jakieś urządzenie (np. Neostradę), ale nie w tym problem.

Nie działa mi również “start”—>“wyszukaj”(jak chcę wyszukać jakiś plik na dysku, to się nie da).

Czy może twoim firewallem jest ZoneAlarm?

Spotkałem się kilka razy z problemem właśnie z instalatorem na komputerach z zainstalowanym ZA.

Po odinstalowaniu ZA problem z instalatorem windows zniknął.

Większość ? tam są dwa - naprawa lub jeśli to nie przynosi efektu - ponowne zainstalowanie -

Metoda 2: Ponowna instalacja Instalatora Windows,

gdzie masz opisane jak należy zmienić nazwy uszkodzonych plików Instalatora Windows, a następnie ponownie go zainstalować, pobierając Windows Installer 3.1 Redistributable (v2) - próbowałeś tego ?

Pozdrawiam

Dziękuję.