Problem z instalowaniem aktualizacji po instalacji SP1

Mam Vistę Home Premium. Gdy dowiedziałem się że Service Pack jest dostępny publicznie zaraz go zainstalowałem (najnowsza wersja). Od tego czasu zauważyłem jakby mniej aktualizacji przychodziło przez Windows Update. Dzisiaj ściągnąłem aktualizację KB944533-x86 i gdy kliknąłem na nią wyskoczył mi komunikat że aktualizacja nie ma zastosowania do mojego sysytemu. Odinstalowałem SP1 i gdy spróbowałem jeszcze raz ją zainstalować i wszystko poszło gładko. Czy to problem z moich komputerem czy to błąd Service Packa?

Jest to tylko BETA, więc może zawierać jakieś błędy.

Jeśli taka będzie wersja RTM to niech lepiej nie wydają żadnych aktualizacji. Jak wyszukałem teraz w Windows Update to wyskoczyło mi 7 aktualizacji a wcześniej nic.

Bo możliwe, że te aktualizacje są do Visty bez SP1 [która jest przecież BETA].

Po zainstalowaniu SP1 poprawki mogą się kończyć z informacją, że nie mają zastosowania do Twojego systemu, bo SP1 być może je już zawiera :wink: Zresztą właśnie - po co to instalować, skoro nie ma jeszcze premiery w zasadzie? :stuck_out_tongue:

Co do wypowiedzi kolegi enter6 to znaczyłoby że SP1 którego zainstalowałem 12 stycznia miałby aktualizacje zabezpieczeń już z lutego.