Problem z instalowaniem sterowników w komputerze

POMOCY!!!

wstęp

instaluje nowy system XP+pach2 w kompie mojego brata. Komputer jest używany ale zakupiony teraz na allegro. Pentium 4 2.8 GB. Płyta główna ASrock P4VM 800, Karta graficzna Gigabite GV-R855128D. Postawiłem System XP instalując Servi pach2 i było ok. Ściągnąłem sterowniki go płyty i grafiki ze strony producenta

  1. http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=P4VM800

Skład sterowników:

4in1_XP_2K_ME_98(4.56), C-Media_XP64_XP_2K_ME_98(AC97Integrate003), LAN_XP_2K_ME_98(3.5), USB_ME_98(2.52), VGA_XP_2K_P4M800(16.94.44.09), AMR_XP(12.0300.0018), Floppy_IVE10, SATA_XP64_XP_2K_ME_98(430g)

nie wiem czy te wszystkie sterowniki są mi potrzebne bo komputer jest do użytku domowego do gier bez neta. Zainstalowałem prawie wszystkie oprócz LAN. Wszystko było ok.

  1. http://www.gigabyte.pl/products/vga/dri … 5128d.html

Skład sterowników do karty gr.

vga_driver_ati_xp64_8.12, vga_driver_vtuner2

I tu się pojawiły problemy podczas instalowania sterowników do karty graficznej. Zainstalował mi się tylko sterownik vga_driver_vtuner2 ale on jest do telewizji a sterownik do grafiki vga_driver_ati_xp64_8.12 nie powiodło sie wyskoczył komunikat

  1. Błąd INF. nie odnaleziono sterowników ekranu

  2. spróbuj użyć sterowników VGA dla karty graficznej przed uruchomieniem programu instalacyjnego

3 W menadżerze urządzeń mam komunikat o nie zainstalowanych sterownikach tj. kontroler wideo, kontroler wideo zgodny z VGA oraz kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej.

  1. zainstalowałem grę. po uruchomieniu dostałem komunikat ERROR. No D3D divers wich hardware acceleration found..

Jeszcze jedno pytanko. Mam dwa dyski po 80GB pierwsz podpiety na Master drugi na Slive oraz CD/DVD Ld GSA-H55L podpiętą na środku[zworka w środku} [: : :]Brak opisu gdzie slive gdzie master. Problem polega że raz nie widzi drugiego dysku a raz nie widzi nagrywarki Ld. czy to jest dobrze podpięte bo nie wiem co mam zrobić z tym problemem.

Proszę o pomoc

Sory że tak dużo tekstu ale chodziło mi o zrozumienie problemu DZIĘKI