Problem z internetem, Błąd 651

(Maksymilianstanczak) #1

Witajcie. Jestem nowy na forum

Ostatnio przez przypadek wyłączyłem swoje połączenie z internetem. Już kiedyś mi się to zdażyło i wtedy normalnie się połączyłem na nowo i było po kłopocie ale teraz wyskakuje mi " Błąd 651. Zgłoszenie błedu od modemu (czy jakos tak)(Błąd wystepuje tez jak chce nowe polaczenie skonfigurowac) Ale z modemem czy routerem chyba nie ma problemu bo drugi komputer podłączony do tego routera ma internet. Z tego co na innych forach przeczytałem to może być problem z sterami karty sieciowej więc jeśli wcześniej nie było problemu postanowiłem zrobic przywracanie systemu ale gdy próbuje to komputer chwile pochodzi, zresetuje się i pisze że nie może wyodrębnić jakiegos pliku z partycji C.

Mam Windowsa 7 home 64 bit

Raczej to się nie przyda ale dla zasady napiszę : Procek Intel Dual-Core E6500 (2x2.93 GHz), 4GB Ramu DDR3, GeForce 9600 GT, internet 2Mb z Dialogu,router Dlink Dir-300

Co uważacie ? powinienem przeistalować sterowniki do karty sieciowej ?

Najbardziej mnie dziwi że błąd wystepuje od momentu kiedy wylączyłem połączenie z netem i chciałem je potem na nowo nawiązać

Piszcie co powinienem zrobić a jak przeinstalowac stery to jakies instrukcje jak to zrobić ?