Problem z internetem. Brak odebranych pakietów

Witam.

Mam problem z internetem. Łączę się normalnie tzn. przez kabel. Codziennie internet wyłącza się między godziną 19:00 a 23:30. Komputer wtedy wysyła dane, ale ich nie odbiera. Kiedy chcę naprawić połączenie wyskakuje mi informacja “System nie może zakończyć naprawiania problemu, ponieważ nie może ukończyć następującej czynności: Czyszczenie pamięci podręcznej ARP”. Wczoraj nie było go w ogóle więc zadzwoniłam do dostawców po czym oni przyjechali, posprawdzali wszystko i stwierdzili, że to nie jest ich wina tylko komputera (możliwe, że wirus). Ciężko mi w to uwierzyć ponieważ komputer był kilka tygodni temu w serwisie na od wirusowaniu.

Nie mam już pomysłów jak sobie z tym poradzić. Dodam, że nie mam zainstalowanych żadnych programów typu uTorrent.

Bardzo proszę o pomoc ponieważ jeśli chodzi o sieć to jestem zielona, a bardzo zależy mi na odpowiedzi. Przewertowałam wiele tematów, sprawdzałam różne możliwości i nic.

Pozdrawiam!

W momencie gdy internet się wyłączy, uruchom wiersz poleceń i podaj mi wyniki poniższych poleceń. W tym temacie masz opisane jak to zrobić :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

netsh interface ip show config

route print

arp -a

ping localhost

ping dobreprogramy.pl

tracert dobreprogramy.pl