Problem z internetem, brak reakcji na kliknięcie - wirus?

Ale GData została zainstalowana kiedy już był ten problem, bo liczyłam że coś mi wykryje… Więc usunięcie nawet jeśli odciąży procesor to na pewno nie naprawi mi systemu…

A nie usunie to żadnych danych?

Jeśli się tego boisz, to wykonaj kopie ważnych dla Ciebie plików np. na pendrive.

Chodzi o to że mam zainstalowany bardzo ważny program który trzeba instalować z płyty a nie mam już do niej dostępu. Mam nadzieję że go nie strace

pojawia się kolejny problem… przy instalacji pokazał mi się komunikat że wymagany jest plik DualviewFilter.sys

Co to oznacza i co powinnam zrobić?

Masz kamerkę internetową? Odłącz. :wink:

Wyłączyłam ten komunikat. Myślałam że instalacja się przerwie, ale dokończyła się. Już myslałam że będzie ok, a tu przy włączaniu Windowsa przestaje mi działać klawiatura i touchpad…Nie moge wpisać hasła i nic zrobic. Próbowałam trybu awaryjnego (niby sie włączył ale klawiatura nie działała, no i był ten błąd-nieaktywne okienka) , chciałam też uruchomić ostatnią dobrą konfigurację ale było to samo. myślę że to przez to że wyjmowałam baterię i bios się zresetował. Niestety nie wiem jak zmienić w nim ustawienia, bo nie mam dostępu do zaawansowanych opcji. Jedyne co moge zrobić po wciśnięciu F2 to zmienić date i godzine;/

mam wrażenie że im więcej chce naprawić tym więcej psuje…

nie mogę zrobić formatu bo przepadnie mi ten program - nie mam możliwości go zainstalować ponownie. Gdyby nie on to już dawno bym zrobiła:(

nie wiem czy to dobry pomysł i czy to w ogóle się uda, ale chyba ściągne ultimate boot cd i spróbuje się dostać do zaawansowanych opcji biosu i zmienić to ustawienie które prawdopodobnie mi się zmieniło po restarcie

najgorsze że problem się w ogóle nie naprawił bo jak udało mi się na chwilę wejść do windowsa w trybie awaryjnym to dalej sie zacinało