Problem z internetem. Co zrobić!?

Otuż tak:

mam internet chello 1mb/s i modem WemSTAR’a EPX2203 SERIES. Gdy zainstaluje tą płyte ze sterami do tego modemu jest wszystko ok. Ale po 2 miesiącach użytkowania jest taki problem że niemam już wcale internetu a jak dam alt+ctrl+delete i zakładke “śieć” to pisze że wszystko jest ok ale wogóle niema wykorzystania tej sieci (0.0%). Jak wyjme i włoże kabel od modemu do kompa to przez 2min ten internet jest i dalej znowu to samo…:confused: i co mam zrobić? Nawet Sformatowałem kompa i to samo!

Korzystasz z AV i FV. Jak nie to czym prędzej zainstaluj jakiś darmowy zestawik np. (kerio + antyvir)

Dodatkowo zró skan na szkodniki oraz zadzwoń na infolinię chello: może to coś u nich.

No korzystam z Avast! To może być przez niego? może mam coś z USB?

no to moze ci się ładuja wiursy do systemu po 2 miesiącach i blokują internet.na początek zainstaluj jakiegos antywira i firewalla.

A jakiego darmowego antyvira mi polecacie?

:arrow: Avast!

No właśnie go usunąłem :x … i zainstalowałem samego keiro najnowszego i narazie wszystko dziła glanc!! :o

Spróbuj jeszcze

:arrow: AntiVir PersonalEdition Classic

Samym firewallem się nie ochronisz. :wink:

Może daj loga z HijackThis - skoro nie masz AV to możesz miec syf :

:arrow: http://www.hijackthis.prv.pl

  1. Czy ten antyvirus(AntiVir PersonalEdition Classic ) musi być po niemiecku?? :mrgreen:

  2. Czy ten antyvirus(AntiVir PersonalEdition Classic ) nie obciąży mi kompa?(P 3 464MHz, 384Mb RAM)??

  3. Moim zdaniem to nie przez virusa… :? Ale jeszcze spróbuje tego loga walnąć tu :slight_smile:

Złączono Posta : 06.06.2006 (Wto) 19:39

Log czysty. :wink:

Tak log masz czysty. A może by tak Sp2 :wink:

A to coś da?? A pozatym jak mam to ściągnąć… Przecież niemam neta… :? Teraz pisze na kolegi który mieszka na przeciwko… :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 07.06.2006 (Sro) 18:55

I co ztym mam zrobić? Jestem już zmęczony bawieniem sie z tym… :frowning: