Problem z Internetem i zly stan kompa


(Kolega z podwórka) #1

Czesc!

Od wczoraj mam problem z komputerem. Gdy go rano uruchomilem wszystko dzialalo dobrze. Później go wyłączyłem i po kilku godzinach znowu włączyłem. Wtedy pojawiły się kłopoty. Zastygło logo Windows XP. Reset. Uruchom ostatnią znaną dobrą konfigurację. Wszystko sie uruchomilo. Włączam IE i nic sie nie dzieje. Pojawia sie ekran i nic więcej nawet nie ma napisów że szuka strony czy cos w tym stylu. Gdy chce wejsc w Panel Sterowania zeby sprawdzic czy cos jest nie tak z netem cały system się wiesza. Reset. Nie mogę odpalić większośći programów. Teraz pisze do was z drugiego kompa. Chciałem wam wyslać logi ale głowny komp nie pokazuje obecnosci zadnych pendrivewow i nie moge tam wyslac Hijacka. Nie wiem co mam robić.Plz help.


(Zvhirek) #2

Spróbuj wejść w tryb awaryjny i przywrócić system. O ile w trybie awaryjnym wszystko będzie działało.


(Seba86mu) #3

Próbowałeś zrobić przywracanie systemu do momentu, gdy wszystko było ok ?


(Enter6000) #4

Pobierz ten program na komputer. (http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=730&HijackThis+2.0.2).

Nagraj na jakiejś płycie (przy okazji zainstaluj lepiej Firefoxa), zrób loga i zobaczymy.


(XMan) #5

Nie wiem co pisać i jak pisać. Przeszło kilka dni temu u mnie również tak samo było. Póżniej co chwilę niebieskie ekrany z inną informacją / w sumie kilkanaście /. Skanowałem komputer on-line różnymi programami, sprawdzałem swoimi i żadnego wirusa. Aż wreszcie musiałem robić format a za dwa dni drugi. W tej chwili zajrzałem na forum i jest kilka podobnych tematów. U mnie zaczęło się to wszystko po instalacji Winampa, nowego Avasta 4.8 oraz aktualizacjach Microsoftu :?:


(Kolega z podwórka) #6

A czy jak uruchomie HiJacka w trybie awaryjnym to też może być czy musi być koniecznie w trybie normalnym? Próbowałem przed chwilą przywracania systemu ale to nic nie dało.


(Enter6000) #7

Nie ma różnicy, czy tryb awaryjny czy normalny. Ostatnio też robiłem na awaryjnym i wszystko było Ok.


(Kolega z podwórka) #8

Oto logi http://wklej.org/id/427f8d2648


(huber2t) #9

fix w hijackthis

Pokaż log z Combofix


(Enter6000) #10

Podobno ten Megaupload Toolbar robi problemy. Czy nie warto go odinstalować?


(Kolega z podwórka) #11

Combofix http://wklej.org/id/b798f7713e


(huber2t) #12

Log jest czysty


(Kolega z podwórka) #13

Skoro nie pomogło przywracanie systemu to może problem nie leży w systemie ale ... nie wiem może cos nie tak z RAMem, niedawno wymieniłem kartę graficzną, może coś jest nie tak. Wszystko działa dobrze ale tylko w trybie awaryjnym. W normalnym trybie działają normalnie gry ale gdy chce włączyć IE, gg czy wejść w Panel Sterowania niestety zacinka pełna. Czasami to wygląda tak jakby komp strasznie mulił, np odpala jakis program po dwóch minutach.

Aktualizacja

Zainstalowałem Firefoxa i net działa... to ja już nie wiem co się dzieje