Problem z internetem na wsi

Od ponad roku mam problemy z internetem, nie bardzo mnie to wtedy ruszało ale dzisiaj jestem juz wkurzony  : Mój internet jest z sieci comdrev .  dzisiaj gram w lola (League of Legends) i mam ping 400… Chore to jest trochę wylączone wszystkie programy i w ogole i dalej ping sie zrobil jeszcze wiekszy,. Zrobilem ping test na www.pingtest.com i patrzcie wyniki… To są jakiej zarty chyba, najgorszemu wrogowi bym tego nie zyczyl… Pomóżcie mi, moze moj internet pakiety gubi czy cos ale jezeli chodzi o logi nie rozumiem oco w tym chodzi wiec od razu mowcie gdzie mam wejsc na kompie mam windows 7 jak cos… i tak jest od poludnia, rano jest dobry internet nawet, a czasem nawet nie. Naprawde nie polecam comdrev najwiecej problemow jezeli chcecie to do tej sieci idzcie. Opisujcie szczegółowo co mam zrobic, a i za móoj net płace 30 zł a szybkosc to 54,0 Mb/s w 1 marca bedę kupował lepszy internet. Prosze pomózcie

33a2a59fa18dd87732ccb272021b4d6a,62,37.j

Ale ten problem to chyba rozwiążesz dzwoniąc do usługodawcy, dlaczego są takie wahania internetu.

Oni mowia ze nie wiedza o co chodzi :frowning:

Jak korzystasz z internetu? Przez router? Jakie połączenie do komputera - kablem czy po wifi?

Po wifi mam router z TP LINK

Chodzi o tego dostawce ? http://www.comdrev.pl/internet.html

Tak

Jak wyglądają pingi do samego routera 192.168.0.1?

Restartowałeś router?

On nie oferuje netu o podanych parametrach " móoj net płace 30 zł a szybkosc to 54,0 Mb/s "

Restartowałem, ale nie pomogło, a co do pingu z routera zaraz podam tylko internet jest teraz tak słaby ze nawet nie moge zdjecia wysłac :C. Moze place wiecej za internet nie jestem pewien ile bo to moja mama placi ja dopiero 13 lat mam. ;\ Dlatego mniej jeszcze ogarniam dopiero pierwszy raz robie jakies komendy w cmd i wgl… :C Zaraz podam screena

Na drugim linku masz szybkość połączenia między kompem a routerem. Dostawca  nie oferuje takiej szybkości !

Oj to sory mój błąd :C Mowiłem ze mało ogarniam ;x

Spróbuj zrobić test na tym i podaj wyniki http://www.dsl.cz/mereni-rychlosti

No narazie znów mam lepszy internet ale nie jest perfekcyjny. Tak jak mowilem czasem jest lepszy a bardzo czesto gorszy : http://imgur.com/0Y3wo1j Naprawde niewiem od czego zalezy ten internet ze tak czesto jest słabiutki, a teraz troszke lepszy ale w gierke pyknac dalej nie mozna ;\ Nawet strony sie 6 sekund otwieraja ;c a normalnie to z 15 sekund ;\

sprawdz bo wi fi i po kablu czy jest tak samo? sprawdz też na innym kompie czy nawet tele jak możesz.

Zrób test speedtestem na Amsterdam (ta mapka się przesuwa i można wybrać serwer ) Tam chyba znajduje się serwer LOLa.

Na telefonie zamula tak samo jak na kompie :C

Kilka dni temu na forum pojawił się podobny temat związany z LOLem. W tej chwili wygląda na to że serwery LOLa po prostu sa zbyt obciążone i zaden dostawca nic na to nie poradzi.

Mam próbny internet 3 Mb/s To dobry internet czy nie ? I zobaczymy czy bedzie lepszy internet od 24:00 bedzie wlaczony

Z szybkością internetu jest jak z szybkością maksymalną samochodu.Żaden dostawca nie gwarantuje tej szybkości na stałe po prostu będzie się zmieniać zależnie od warunków.