Problem z internetem-nie działają przeglądarki

mam taki problem ze nie mogę otworzyć żadnej strony ani w IE ani w Firefoxie ale za to działa radio internetowe a po przełączeniu w tryb awaryjny działa normalnie internet czyli wszystkie strony się otwierają normalnie. dodaje loga

http://wklejto.pl/33496

Log jest czysty . Skontaktuj się z dostawcą internetu , bo może to ich wina .

ale w trybie awaryjnym działa wszystko ok wiec to chyba nie dostawcy wina?

Masz problem z łączami DNS .

i co z tym mozna zrobic?

często tez nie działa mi google i youtube lub inne strony a na stronach co sa wyświetlane reklamy google mam napisy w tych miejscach ze zresetowano połączenie ktos na forum kiedyś mi juz pisał ze to może byc przez te DNS czy ja cos moge z tym zrobic czy zglosic to do dostawcy?

77qwert77 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

W związku ze zmianą, jaka obowiązuje przy wklejaniu logów na forum - przeczytaj i zastosuj się do Tematu

Pobierz ten pakiecik

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +200905.07

Tam masz program Autoruns, zakładka Services i usuwasz szczątki po

Następnie uruchamiasz Process Explorer (również w paczce jako Procexp). Szukasz procesu svchost.exe (tego, pod którym jest podpięte najwięcej usług). Porównujesz wyniki między trybem awaryjnym a normalnym. W różnicy powinna być przyczyna.

Możesz też po kolei włączać w awaryjnym usługi i sprawdzać czy przy którejś internet się popsuje.

użyje tego programu jak radzisz .

dodam jeszcze ze po wyjściu wczoraj z trybu awaryjnego wszystko zaczęło działać normalnie tylko winamp nie chce sie otworzyć jakiś błąd.po odinstalowaniu winampa i zainstalowaniu jeszcze raz wszystko wrucilo do normy

Dodane 15.05.2009 (Pt) 20:41

w programie autoruns znalazłem jeszcze jeden wpis - file not found w C:\WINDOWS\System32\appmgmts.dll

w discription jest on opisany jako :zapewnia usługi związane z instalacja oprogramowania,takie jak przypisz,Opublikuj,usuń. - czy to mam tez usunąć?

w tym 2 programie w trybie awaryjnym mam 1712 a w normalnym 1888.

Miałeś usunąć tylko to co wcześniej podałem.

?

W awaryjnym otwierasz Process Explorer i sprawdzasz jakie usługi podpięte są pod proces svchost (kieruj się PID-em, bo svchostów znajdziesz kilka i nie pomyl ich), PPM na nim, Properties i wynotowujesz usługi. To samo robisz podczas normalnego uruchomienia Windows. Usługi z trybu normalnego - usługi z awaryjnego = potencjalny sprawca

Ale tutaj przyczyną mogą być nawet sterowniki karty graficznej. W awaryjnym włączaj po kolei programy i sprawdzaj czy się internet nie psuje.

wiesz co zadzwonię do operatora po niedzieli bo to chyba jego wina bo ciągle mi zrywa połączenie i pokazuje sie komunikat ze brak połączenia albo ograniczona łączność.