Problem z internetem ;( nikt nie wie co moze byc przyczyna

Mam problem z internetem od 3miesiecy, gdy rano wlaczam neta godzina 11 chodzi dobrze nie ma problemow, gdzies tak o 13 zaczyna mulic i coraz bardziej az strone trzeba reloadowac po 3 razy zeby sie zaladowala ;/ do tego przewaznie nie wszystkie obrazki sie zaaladuja itp… ale np gdy mierze predkosc lub cos pobieram (w tym czasie co sie tak strony wolno laduja) wszystko dziala dobrze, pliki pobieraja sie full laczem, predkosc jest dobra ;/ nie wiem czym to moze byc spowodowane dodam ze mam wifi w komputerze i lacze sie z routerem siostra ma lapka i tez ma to samo ;/ i nie ma roznicy czy jest jeden komputer wlaczony czy obydwa ;/ byl dzis u mnie koles od mojego neta zeby sprawdzic i przyjechal rano (jak dziala dobrze) cos tam posprawdzal i pojechal ;/ jesli macie jakis pomysl czym to moze byc spowodowane napiszcie, lub pytajcie :wink:

Pzdr

to na pewno nie jest od tego, wielu z nas używa routera i używa z wielu komputerów i nie ma z tym żadnego problemu

Moim zdaniem musisz skontaktować się z usługodawcą, on powinien i to jest jego obowiązkiem żeby zneutralizować problem.

Miałem kiedyś podobnie, przez ok. 2 miesiące to trwało. było to straszne, ale musiałem opieprzyć ich żeby mi dopiero po tym czasie naprawili

3maj się, pozdrawiam.

:slight_smile: jaka przeglądarka? Ile masz RAM-u?

A router jest zabezpieczony? ;d

nie jest to wina przegladarki ;p juz nie raz zmienialem ;p ocb z tym zabezpieczeniem ?

Dodane 03.08.2009 (Pn) 21:45

nie jest to wina przegladarki ;p juz nie raz zmienialem ;p ocb z tym zabezpieczeniem ?

Możliwe, że ktoś podkrada Ci łacze, jeśli sieć nie jest zabezpieczona przed intruzami.

POCZYTAJ JAK ZABEZPIECZYĆ SIEĆ Wi-Fi

Spiryt14 , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Im późniejsza godzina, tym net chodzi wolniej, bo jest więcej użytkowników. Mam to samo.