Problem z internetem po formacie

(zarkan111) #1

Witam,

Mój kolega któremu pomagam przy komputerze zrobił sobie format i po zainstalowani windowsa niee posiada on internetu . Inernet ma on przez kabel z Nplay. Prosze o pomoc .

Chodzi o to że po foramcie nie ma neta jak sprawdzam problem to nieby kabel ethernet nie jest podłączony może to wina sterowników bo ich nie instalwał

(Jas Mo) #2

Doinstaluj sonie protokół protokół tcp/ip,a najlepiej wszystkie sterowniki co masz na CD od płyty głównej.

zarkan111 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(SnykeShadow) #4

Jakim cudem może działać Internet bez sterowników od modemu czy routera?

Wróżką nie jestem, ale raczej działać nie może.

(zarkan111) #5

Po pierwsze to jest internet kolegi a on nie ma płyty sterwoników bo zgubił , a i nie wiem adminie co z tytlułem .

Przecież dostałeś linki do tematów, po za poznaniu się z którymi powinieneś wiedzieć jak zatytułować temat.

Spróbuj jeszcze raz, bo teraz jakoś specjalnie bardziej konkretny od poprzedniego nie jest. Jeżeli będziesz miał problemy, to zawsze możesz poprosić o pomoc na PW.

(SnykeShadow) #7

Więc trzeba wejść na stronę dostawcy Internetu poszukać oprogramowania do modemu, jaki posiada – mam nadzieję, że nie zgubił również swojego ID i hasła dostępu.

Ostatecznie jest coś takiego jak Google – tam też znajdzie oprogramowanie.