Problem z internetem po usunięciu mks_vira

Wczoraj, po wielu próbach, udało mi się w końcu usunąc mks_vira. Niestety najprawdopodobniej spowodowało to, że teraz nie mam dostępu do internetu. Niby wszystko działa i jest połączenie, ale żadna strona nie chce mi się otworzyc, Skype i GG również. Czy ktoś wie, co można z tym zrobic? Pozdrawiam.

Napisz w jaki sposób odinstalowałeś mksa.

weszlam w tryb awaryjny, pozmieniałam nazwy plików mks, zmieniłam rozszerzenie i przeniosłam do zupełnie innego folderu. potem weszłam z powrotem do windowsa i usunełam te pliki. potem trzeba jeszcze przeszukac caly komputer, czy cos nie zostało, ale nawet jesli, to mozna bez problemu usunąc :slight_smile:

To bardzo źle go odinstalowałaś. Powinnaś przez Dodaj Usuń programy, a wcześniej wyłączyć jego działanie. Najprawdopodobniej teraz jakieś jego resztki blokują Ci internet.

Zainstaluj jeszcze raz tą samą wersję mksa i odinstaluj w sposób jaki podałem. Przeczyść też rejestr, np. za pomocą programu CCleaner.

gdyby to tak prosto się chciało odinstalowac, to juz tak dawno bym zrobiła :confused: wszelkie próby usunięcia kończyły się niepowodzeniem. dlatego wolalabym go po raz kolejny nie ściągac…