Problem z internetem przy włączeniu systemu Windows7

Cześć :slight_smile: mam problem z internetem ponieważ gdy włączę komputer w dolnym lewym rogu od internetu ikonka się ładuje Następnie po 15 sekundach jest ikonka Takiej uwagi(zółta z Wykrzyknikiem [:!:]) jak by internetu nie było i dopiero po 20 sekundach(35 sekundy) Włącza się internet :confused: jest to bardzo denerwujące … Można temu jakoś zaradzić? Prosił bym o Pomoc z góry dziękuje :slight_smile: :-o

Co rozumiesz pod “włączy się internet”? Stan tej ikonki?

Nie rozumiem pytania . [-X

Wszystko musi się w Windowsie załadować, czasem tak jest i nie rozumiem co tu może być denerwującego…

To też może zależeć od internetu lub routera

Co oznacza dla Ciebie to, że włączy się internet? Patrzysz się w tą ikonkę obok godziny, którą opisujesz czy włączasz przeglądarkę internetową lub Gadu-Gadu i nie ma internetu?

po prostu internet po wlaczeniu Komputera łączy sie :] Ale jest to denerwujace poniewaz trzeba czekac 45 - 60 sekund :confused:

Rozumiem, że chodzi o żółty wykrzyknik na ikonce połączenia. Wyłączyłem od laptopa WiFi i połączyłem kabelkiem router z laptopem. Ciut szybciej załadowuje się internet, ale za to z 18Mb/s przyspieszył download do 60Mb/s. Mam współdzielone łącza 100Mb/s z Multimedia. Wszystkie google update i inne takie trzeba usunąć z autostartu. Teraz na ikonce łączy mam malutki ukośny czerwony krzyżyk. 30s od chwili załączenia i już wyszukuję w internecie. Stara java też potrafi spowolnić ładowanie internetu. Wypróbuj funkcję stan wstrzymania, to będziesz piorunem w necie, gdy włączysz laptopa. Nadmiernie zaśmiecony system, też potrafi spowolnić ładowanie programów. Odkurzacz, Ccleaner i JetClean - tylko nie kombinować z ustawieniami.