Problem z Internetem radiowym

Mam Internet radiowy i problem z wysyłaniem dłuższych tekstów i plików na fora po przez e-mail nie mam pojęcia o co chodzi ale to najprawdopodobniej chodzi o Internet bo jak się loguje na konta od kumpla to wszystko jest OK.

Może twoje konto e-mail nie obsługuje dużych wiadomości.

Nie. Moje konto działało dobże dopuki operator nie zmienił sposobu logowania się do sieci. Od tamtej pory nie moge wysyłać wiadomości.

To pogadaj z operatorem.

czy sieć jest szyfrowana i jakim kluczem, jeśli tak to może to być problemem

a jak moge sprawdzić czy sieć jest szyfrowana i jakim kluczem?

we właściwościach połączenia bezprzewodowego, a konkretnie w zakładce sieci bezprzewodowe lub we właściwościach karty radiowej

“marek624”. Sieć nie jest szyfrowana.

cały urok internetu radiowego … z daleka czuć co jest grane … admin napakował dużo użytkowników - kasę goli - a wam poograniczał przepustowość do niezbędnego minimum żebyś mógł otworzyć stronę i pochwalić się , że masz w domu neta bo pożytku z niego mieć nie będziesz . Masz możliwość wygarnij adminowi co jest grane albo uciekaj z tej sieci i tyle. O ile masz możliwość bierz neo sam - teraz to już nie taki drogi interes i będzisz mógł wysłać i odebrać co tylko chcesz Ty a nie admin. … a może się mylę :x

ale jakie było do tej pory logowanie do sieci i na czym polegała ta zmiana?

A może admin postawił serwer u siebie na kompie, jeśli jeden z dns-ów jest taki sam jak brama domyślna to może znaczyć, że wszystkich łączy przez swój serwer i to może być przyczyną spowolnienia.

Do tej pory to włączałem kompa i Internet chodził i wszystko było pięknie a teraz aby w ogóle mieć połączenie z netem musze się załogować do sieci. A sieci jeszcze przez pół roku nie mogę zmienić - umowa :frowning:

no to wydaje mi się, że masz szyfrowanie WPA czyli musisz wprowadzić klucz sieciowy, a to może być przyczyną spowolnienia netu, ale to wszystko zależy jak admin skonfigurował sprzęt jaka sieć itp., ale skoro wprowadzasz login to jakieś uwierzytelnienie musi być czyli po jakimś kluczu i jeszcze jedno wszyscy w sieci macie taki sam login / wtedy na pewno szyfrowanie jest włączone / czy każdy inny / wtedy może być inaczej /. Ale na 90% pomijając syfy na kompie ten login / klucz / jest przyczyną spowolnienia, popytaj jak u innych to działa