Problem z internetem - router DLINK DI-624

Witam

Kupiłem wczoraj Router DLINK DI-624, mam internet z kablówki przez modem kablowy. Podłączyłem do routera internet i komputer. Ustawienia IP - dynamiczne - wykrył poprawnie , komp został dodany do sieci wewnętrznej zaczynając od 192.168.0.100. Problem polega na tym że włącza mi sie GG - działa, a po włączeniu przeglądarki zarówno Explorer jak i Firefox nie wyświetla mi żadnej strony internetowej. Wyłączałem na kompie kasperskiego z firewallem, wyłączałem firewalla systemowego i dalej nic, GG działa internet nie. Konfigurowałem Router już na różne sposoby i dalej nic. Komp ping-uje serwer dostawcy internetu i jest ok. Wpisując w przeglądarkę adres http://www.onet.pl jest problem z odpowiedzią i nie ładuje strony. Wiecie co może być nie tak ? wg. mnie wygląda to tak jak był by problem z portami ale wszystkie są odblokowane, nawet w DMZ wpisuje adres swojego kompa 192.168.0.100 gdzie powinien omijać wszystkie blokady na firewallu i filtrach. proszę o pomoc

temat zamknięty. problem był cały czas z DNS-ami, te które router wykrywał były jakieś lipne. pzdr