Problem z internetem, slaby transfer

Siema :]. Otóż założyłem juz kilka tematów ale nie odpowiedziano mi pozytywnie, lecz 1 z nich mnie nakierował tu. Chodzi o słaby transfer gdy coś sciągam i wolne wczytywanie filmików strony, strony raczej chodzą normalnie. Odrazu mówie że łącząść jest super. 0% zgubionych pakietów robiłem test. Myśle, że to raczej leży ze strony Windowsa, więc pytanie do speców:P.

Jak to naprawić i co to może być?

Karta sieciowa:

WMP54GR

Router:

Linksys WAG200G

Pozdrawiam.

Jaką masz wykupioną opcje przepustowości internetu, a jaki masz rzeczywisty transfer??

Nie wiem o co chodzi, powiedz troche po polskiemu:]

Łącze 2mb od neti.

jaki masz transfer np. gdy pobierasz jakis program (chocby z dobreproramy.pl :wink: )??

Sprawdz w jakis internetowych stronach do sprawdzania predkosci lacza ile kb/s \ mb/s ci pokazuje i napisz

Teraz ściągałem Kerio WinRoute Firewall to pobierał z prędkością 1kb/s! !!

Dodane 09.06.2009 (Wt) 21:10

Prosze o pomoc męcze się z tym z 2 tygodnie albo więcej:(. Naprawde będe bardzo wdzięczny.

http://twojeip.wp.pl/

Sprawdz czy pisze ze masz predkosc lacza 2 mb/s ( lub w granicach).

Jakiej przeglądarki używasz?

Wykazało 248 kb/s więc dobrze. Używam IE 8.

zmien lepiej na opere lub firefoxa, one sa lepsze.

A wg tego co napisales to problem sie naprawil :?:

Tak samo;/ Skoleji na lapku mojej siory wszystko ok tak samo na trzecim kompie… Tylko u mnie taki cyrk.

Zrób test TYM i podaj parametry.

Jaką masz szybkość połączenia? 54 czy 108 Mb/s?

Jaką masz siłę sygnału połączenia?

robin.poznan ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Agaton ten temat pasuje? :slight_smile:

daj parametry http://www.speedtest.net/

492852849.png

Dodane 10.06.2009 (Śr) 18:27

Prosze

wszystko ok. Upload zawsze niski jest, ja taki sam mam przy 1,96 mb :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: Ale co robić już powoli trace cierpliwość. Walcze z tym i walcze!! Chce mieć normalny transfer a nie 1kb/s albo gorzej.

zainstaluj opere lub mozille :!: :!:

Mam mozille tylko ze różnicy nie ma…