Problem z internetem w grach - LOG OTL

Witam, problem dotyczy głownie gry Counter-Strike 1.6 Steam. Od jakiegoś czasu podczas grania zacząłem miewać skoki loss i choke. Strasznie to przeszkadza gdyż cała akcja w grze zatrzymuje się na jakieś 2 sekundy(wygląda to jak jakaś zwiecha), ping natychmiastowo skacze w granicach 500-1500… czasami dzieje mi się to nawet parę razy pod rząd. Cała opisana akcja występuje co jakieś 2-3 minuty czasami nawet prędzej… Ping skacze, później opada(mogę chwile pograć spokojnie, aż do następnej zwiechy). Nie wiem jak sobie z tym poradzić… Skanowałem kompa avastem i nic to nie dało, format też nic nie dał. Mam internet od INEA, byłem u nich to zgłosić, niby coś tam naprawili ale dzieje się to nadal wiec wydaję mi się ze może mam jakiś syf na komputerze… Pracuje na systemie Microsoft Windows 7 Ultimate.

Mógłbym prosić o sprawdzenie logów z OTL ? :slight_smile:

http://www.wklej.org/id/717475/

http://www.wklej.org/id/717478/

Dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

jesli system formatowałeś i nadal są lagi, to może wina za wolnego internetu? problem jest od początku czy od niedawna sie pojawił?

Prędkość internetu to 50Mb/s więc nie sądzę ;p Problem się pojawił chyba od kiedy zmieniłem modem(dali mi nowy bo zwiększyłem prędkość intenetu z 8Mb/s do 50Mb/s).

czyżby upc? sprawdź na speedtest bo też mam umowe na 50Mb/s [w upc] a faktycznie przez kabel jest 30Mb/s zaś przez wifi często 0.58Mb/s (moduł wifi świruje w modemie) dopóki bylo 25Mb/s i stary czarny modem wszystko działało jak należy zaś teraz jak dali biały modem z wbudowanym routerem thomson twg870u są same problemy i jestem zawiedziony

Nie UPC a INEA. Mam sam modem bez wifi bo tylko jeden komputer jest w domu. A co do speedtesta to faktycznie… Czasami mi pokazuje 30mb/s a czasami niecałe 50 i to tez jest irytujące ale to już wina dostawcy na pewno… A mógłby ktoś sprawdzić logi które podałem ? Bo może tam są jakieś nieprawidłowości :stuck_out_tongue:

Dodane 31.03.2012 (So) 14:22

To pomoże ktoś rozwiązać ten problem ?

Dodane 01.04.2012 (N) 9:39

Ok, już rozwiązałem ten problem samemu :slight_smile: