Problem z internetem (wolniejszy niż żółw)?

witam

mam taki oto problem, a mianowicie ostatnio instalowałem windows xp na jednym dysku i podłączyłem go pod mój komputer a moje dyski odłączyłem.Gdy chciałem podłączyć moje dyski zauważyłem ,że przy tym dysku gdzie mam system operacyjny ułamał się jeden bolec. Na taśmie którą podłącza się do dysku włożyłem drucik do dziurki odpowiadającej ułamanemu bolcu.dysk działa ale wiąże się z nim wiele problemów, a mianowicie gdy ładuje się system i jest wtedy pokazane logo xp to trwa to z 5 min a zawsze trwało około 1 min .Gdy komputer się włączy chodzi normalnie lecz jest problem z internetem.Ostatnio kupiłem sobie router bo mam w domu 3 komputery .Na innych komputerach chodzi ok (jest tam windows vista)a u mnie jedna strona ładuje się z zegarkiem w ręku 10 min i jeszcze na dodatek pisze zakończono a strony nie ma( mam windows xp), lecz czasami się otworzy po 10 min.jak by co to :stuck_out_tongue: router Tp-Link r402m.Czy da się coś z tym zrobić ?? wszystko z routerem mam skonfigurowane.

z góry dzięki. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Opis pinów masz na tej stronie http://pl.wikipedia.org/wiki/ATA_(technologia

Generalnie każdy pin ma jakąś funkcję i jest wysoce prawdopodobne, że brak jednego będzie destabiliwował pracę komputera.

:arrow: jakoś dorobiłem ten bolec ale wolno chodzi mi internet, czy można temu zaradzić ??