Problem z internetem z zicomu

od kilku dni mam wrażenie, ze internet działa bardzo wolno, chociaż mam dostawce zicom i nieograniczone łącze. filmy z youtube co chwile sie tną, mimo że jeszcze kilka dni temu nie musiałem w ogóle czekać na ich załadowanie! ogólnie strony powoli sie ładują. sprawdziłem prędkość połączenia na speedtest.pl wyszło mi 8mb/s czyli całkiem dobrze. Błagam o pomoc! !!

Przeskanuj system programem : spyware terminator lub podobnym bardzo możliwe że coś wyłapałeś i to spowalnia łącze miałem takie przypadki u kilku osób.

Acha jeszcze możesz spróbować zrestartować router jest taki przycisk “Reset” na obudowie powinno pomóc.

Jeżeli obie rady nie pomogą podłącz inny router i zobacz jak ni nim kula internet. Jeżeli na innym routerze będzie chodził normalni a na twoim nie to znaczy że coś się z twoim routerem dzieje. A le pamiętaj : Najpierw reset na obudowie ( nie reset oprogramowania) a potem jakiś spyware terminator nie myl z antywirem bo on może ci nic nie wykazać.

jest to na pewno wina routera bo jak inny podłączyłem to bylo super , spyware terminator nic nie znalazł. Jeszcze go zresetuje

Post 2

Reset też nic nie dał! A Internet coraz woooolniej chodzi!

Bambosz107 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif