Problem z internetem(zacinanie się lub nie włączanie stron)

Mam problem z internetem odkąd z reinstalowałem jego sterownik. Po prostu pewnego razu net i padł i doszedłem do tego, że była to wina sterownika i po reinstalacji jego net znów zaczął działać. Ale potem zaczął się następny problem. Internet cały czas mi się muli, strony nie otwierają się, a jak się otwierają to po kilku minutach. Znalazłem na to sposób. Odłączam internet(ale nie ruter) i włączam ponownie i przez chwile(ok. 5 min) jest wszystko ok, czasami dłużej działa. Po tym czasie znowu strony się nie otwierają. Przez dzień, dwa robiłem tak cały czas, ale w końcu zaczęło mnie to drażnić i chcę coś z tym zrobić.

Reinstalowałem sterownik do neta(mam taki na płycie głównej) i nic. Zmieniałem kable do rutera na nowe i też nic. Potem tak szperałem po kompiei znalazłem, tak jak by opis tego problemu, ale nic nie kumam z tego.

A więc klikam Start–>Ustawienie–>Panel Sterowania–>Narzędzia Administracyjne–>Podgląd zdarzeń i w zakładce System mam taki błąd:

53021605.jpg

Błąd ten wyskakuje mi za każdym razem w podglądzie zdarzeń, gdy wyłączam i włączam internet.

Jeszcze wyskakuje mi takie jedno Ostrzeżenie. Nie jestem pewien, czy jest to związane z internetem, kartą sieciową, lub tym podobnym, ale wkleję to, bo może jednak ma to coś wspólnego.

A wygląda to tak:

bd1c.jpg

Na początek

sprawdź na innych DNS-ach :

Open

208.67.222.222

208.67.220.220


lub TP.SA.

194.204.159.1

194.204.152.34


lub Google

8.8.8.8

8.8.4.4


Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

Czaro ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zaraz zainstaluje tego CCleaner’a i zrobię to, co trzeba.

Możesz mi powiedzieć jak mam to sprawdzić?

Taki tytuł może być?

PS: Zrobiłem tak jak kazałeś z tym CCleaner’em.

Dodane 11.08.2011 (Cz) 0:26

Już wszystko się działa ok. Rozwiązałem ten problem całkiem przypadkiem. A było to tak.

Wyskoczył mi dwa razy pod rząd blue screen, a powodem tego był plik usbehci.sys

Dowiedziałem się, że jest związany z jakimś sterownikiem windowsowkim i należy tego szukać w menedżerze urządzeń. Więc wszedłem w menedżer urządzeń, potem w grupę “Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej” i odinstalowałem “Standardowy roszerzony kontroler hosta PCI to USB”. Skąd wiedziałem, że to ten? Po prostu wchodziłem po kolei w każde urządzenie(klikałem właściwości), potem klikałem na “Sterownik”, a następnie wybierałem “Szczegóły sterownika”. Dzięki temu było widać jakie pliki są odpowiedzialne za jaki sterownik.

Po odinstalowaniu tego zauważyłem, że internet działa normalnie. Potem pytałem się pewnej osoby za co odpowiada ten sterownik i dowiedziałem się, że jest to gniazdo PCI, gdzie np. wsadza się kartę sieciową. Dlatego przypuszczam, że sterownik windowsowki był walnięty i po jego odinstalowaniu karta sieciowa zaczęła poprawnie funkcjonować przez co internet działa, tak jak powinien.

Dziękuje także za pomoc i za same chęci.