Problem z internetem zawsze o tej samej godzinie

Witam serdecznie. Mam pewien problem z internetem w domu. Do tej pory w domu posiadałem wyłącznie komputer stacjonarny. Niedawno jednak kupiłem sobie wreszcie laptopa i oczywiście od razu router do tego. Na początku wszystko pracowało tak jak powinno. Niestety od jakiegoś czasu systematycznie, praktycznie codziennie, występuje problem, że zawsze o godzinie 23 na laptopie internet praktycznie nie działa (strony wczytują się pół godziny, podczas grania wyrzuca z serwerów) lub w ogóle go nie ma. Adres MAC sklonowałem, próbowałem przełączać sieć na różne kanały, nikt się też nie “włamuje” do sieci bo jest zabezpieczona hasłem. I teraz nie wiem, czy jest to problem z samym routerem, czy z laptopem czy może z dostawcą. Bardzo bym prosił o jakieś porady. Pozdrawiam

Jeśli to się dzieje zawsze o określonej godzinie, to wina leży po stronie dostawcy. Zrób wtedy ten test: http://www.speedtest.net/ (wybierz na mapce Warszawę i serwer Orange), a potem zgłoś ten problem i wyniki testu dostawcy internetu.