Problem z internetem

Witam

Mam od pewnego czasu dziwny problem z netem. Kazdemu w sieci internet dziala normalnie, u mnie dosc czesto polaczenie jest z internetem, ale strony wczytuja sie bardzo powoli albo w ogole. Uznalbym ze to wada internetu, gdyby nie fakt ze po takich przestojach internet dziala normalnie przez 20 min zeby potem znowu przez godzine nie dzialac.

Prosze o sprawdzenie

Daj log z ComboFix

zrobilem format dysku (zeby nikt mi z sieci nie wmawial ze to jest przyczyna mimo ze nie jest!)

i dalej neta wczoraj nie mialem.

polaczenie jest ciagle bo czasem od biedy sie zaladuje strona ale juz inny link z trudem otwiera jesli w ogole

co ciekawe z rana codziennie net chodzi mi nornalnie

moze przyczyna jest uszkodzona karta? albo problemy z kablem do neta ?

loga z combo fix juz robie :slight_smile:

http://wklej.org/id/f990f51bc5

W logu nic nie widzę

Mam pytanie - jestes adminem wiec moze sie orientujesz cos wiecej

Internet nie dzialał mi dzis od 16 do 23 (polaczenie jest aktywne wyglada jakby wszystko bylo ok ale strony sie nie wczytuja bo mysli godzinami…)

Czy mozliwa jest wada karty sieciowej albo kabla do neta?

Co moze byc tego przyczyna? Jestem w sieci Lan moze ktos nieswiadomie korzystajac z neta “korzysta” z mojego neta bo w bazie administratora ktos poprzestawial adresy ip :smiley: ? To chyba fanatazja?

Z lanem jest różnie. Dzwoniłeś do dostawcy i mówiłeś o problemie?

dzwonilem juz z 5 razy, to dzwonia do mnie w ciagu dni i pytaja czy mam neta,

na poczatku sugerowali zrobienie formatu komputera, ale gdy powiedzialem ze to nie pomaga pewnie nie maja pojecia jak to naprawic.

co ciekawe problem pojawil sie z dnia na dzien, i jak widac TERAZ internet dziala rewelacyjnie :open_mouth: inni uzytkownicy mojej sieci maja neta normalnie ciagle. moj problem istnieje od tygodnia i zero efektow napraw…

Wyraźna wina providera