Problem z internetem

Witajcie kupiłem dziś taki router http://www.allegro.pl/item464663693_lin … _wawa.html podłączyłem kabel od telefonu podłączyłem zasilacz ikonki się zapaliły

Prubuję się połączyć z Routerem niby się łączy (laptop , PSP ) Pisze że jest połączony z routerem ale neta i tu i tu nie ma . Na routerze nie pali mi się ikonka internet tylko zasilania wireless i DSL . Czy muszę gdzieś wpisywać hasła z neostrady ( nic takiego mi nie wywaliło na PSP na laptopie po prostu połącz i niby jest a niema NETA ) . Router (ACESPOINT ) podłączyłem niezależnie od komputera po prostu kabel sieciowy i telefoniczny i tyle . Prubuję się podłączyć przez wlan do stacjonarki nie mam jak go podłaczyć .

Tak musisz, wejdź w konsole routera i skonfiguruj go.

a możesz mi powiedzieć jak go ustawić bo nie mam go jak podpiąć pod kompa bo karty siecowej nie mam a przez usb sie nie da ??

Jak to nie masz karty sieciowej ?? To jak chcesz mieć internet ? Żeby skonfigurować Router, musisz go połączyć kablem niekrosowanym RJ45 z komputerem i wejść w panel konfiguracyjny Routera oraz wszystko ustawić.

już mi sie udało wszysko ok dzięki .

tomson93 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif