Problem z internetem :(

(kapsiu...!) #1

mianowicie wyskakuje mi czasami takie cos o zabezpieczeniach a ja tego niechce instalowac co zroibic zeby to jakos wyłączyc ale zeby szukał stron bo jak sie kliknie nie to niechce szukac.co zrobic

(aju) #2

a konkretnie to co :?

(kapsiu...!) #3

no Zeby mi to niewyskakiwało ale zeby szukał stronek. bo wyskakuje jakies ostrzezenie o zabezpieczeniach/

(Bunio) #4

kapsiu...! to nie problem z internetem ,tylko z przeglądarką Internet Explorer. Możesz zainstalować Operę 8.01 PL

(kapsiu...!) #5

ale ja chce uzywac tej przeglądarki?to co mam zrobic?

(J79478) #6

Dlaczego chcesz używać Internet Explorer?

(kapsiu...!) #7

no bo juz jestem do niego przyzwyczajony.

(Bunio) #8

do tej też się przyzwyczisz ,jest prosta w obsłudze :smiley:

(aju) #9

kolega wyraźnie pyta o wyskakujacy komunikat, nie jest to temat typu: jaką przegladarkę wybrać, trzymajmy się tematu

(kapsiu...!) #10

zgadzam sie z AJU

(J79478) #11

IE chce pobrać zabezpieczenia to je pobierz będziesz bezpieczniej się instalował w internecie.

(kapsiu...!) #12

ale ja tego niechce pobrac bo to są jakies smieci! !!

(Mk17 Rc) #13

To nie są śmieci!! Są zabezpieczenia i łatki na przeglądarkę poprawiające bezpieczeństwo!!

(J79478) #14

Dlaczego tak myślisz?Czy chcesz mieć problemy z komputerem?To co przyjdzie na twój komputer jest z bezpiecznej strony producenta programu.Ajak piszesz posty skora nie chce Ci komputer połączyć ze stroną internetu?

(El Presidento) #15

No ja niewidze innego rozwiazania bez tych zabezpieczen zycze mielgo surfowania po necie i formatu co tydzien :oops: