Problem z internetem

(Skit32) #1

od 2 dni mam problem z internetem. Gdy włącze kompa to net działa przez jakieś 15 min i sie nagle sam wyłącza, resetuje kompa i net już jest i tak w kółko ... a te naprawianie numeru IP to nic nie daje

poradcie coś

(Musak28) #2

Sprawdź czy nie masz wirusów w komputerze, czy internetu nie blokują jakieś zapory, ... . Może ostatnio zainstalowałeś dodatkowe zabezpieczenia, programy, które mogą mieć wpływ na to. Jeżeli nie znajdziesz powodu, to zawsze możesz się skontaktować z dostawcą internetu i jego spytać co może być powodem :wink:

(Skit32) #3

4 dni temu zainstalowałem avasta ale ... to było 4 dni temu to czemu nie blokowało neta 3 dni temu ??

(Musak28) #4

To w takim razie z czego masz internet i jaki? Jeżeli bezprzewodowy to po prostu nie masz czystego sygnału -jakieś inne urządzenia , przedmioty mogą zakłócać połączenie. Zawsze może spróbować wgrać najnowsze oprogramowanie, sterowniki. Ale póki nie znam sposobu, w który się łączysz z internetem, to nie mam więcej pomysłów :wink:

(Frog) #5

skit32 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Danielm86) #6

a jak wyłączysz Moduł Ochrona sieciowa w Avast??

Zrób gruntowny skan>odpal główne okno Avast>Menu>Ustaw skanowanie podczas rozruchu...

(greh) #7

Pokaż log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Pokaż log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście Pokażesz tylko link.

(djkamil09061991) #8

to raczej wirus ja mam neta z radiówki i miałem tak że po ok 3 godzinach net się rozłańczał a po resecie kompa było ok. skan combofixem pomógł

(Skit32) #9

macie z HiJackThis http://wklej.org/id/89117/

(deFco247) #10

To jest log z HiJackThis. [-X

Jest czysty, ale daj log z tego drugiego programu.

Podczas skanowania Combofixem należy wyłączyć wszelkie antywirusy i firewalle.

(Agatonster) #11

skit32

Dlaczego ignorujesz zalecenia moderacyjne ? :?

Popraw tytuł na konkretny, mówiący o problemie - w przeciwnym wypadku temat zaliczy Kosz.

(Danielm86) #12

:arrow: Wywal to z autostartu:

:arrow: Pozamykaj porty programem Windows Worms Door Cleaner

:arrow: Zainstaluj firewalla. Polecam Zone Alarm Free

:arrow: Zrób gruntowny skan>odpal główne okno Avast>Menu>Ustaw skanowanie podczas rozruchu...