Problem z internetem

Witam

Posiadam internet z neostrady 512 kb/s i od 2 tygodni mam z nim problem, na stronach typu netmeter.pl i speedtest.pl

pokazuje, że mam 360 kb/s od czasu do czasu dochodzi do 400kb/s ale ponad 410kb/s ani razu jeszcze nie było.

Na początku myślałem, że mam jakieś wirusy skanowałem kompa wszystkim czym się dało wykryło kilkanaście wirusów, usunęło je lecz nic się nie poprawiło

więc pomyślałem, żeby zrobić format wszystkich partycji i zainstalować od nowa system i tak zrobiłem ale to też nic nie pomogło.

Teraz niewiem co zrobić czy jest sens dzwonić do tp że mi tak internet chodzi czy poczekać może się poprawi a może jeszcze coś zostało z tych wirusów.

W grach typu Counter-Strike jak było wszystko dobrze miałem ping 20-40 teraz mam 70-110 a wszystko jest tak samo ustawione .

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Przepraszam za błędy jeśli takowe są .

to co masz to jest normalna rzecz Internet 512mb ozn ze predkosc dochodzi do 512mb i to nie zawsze, jesli wogole dochodzi :!:

Przeczytaj dokladnie umowe ktora podpisywales z TP. Jesli (w co watpie) jest jakas gwarantowana minimalna predkosc przesylu, mozesz zlozyc reklamacje. W przeciwnym wypadku zostaje tylko czekac / zadzwonic ze skarga.

to ja nie kapuje przez ponad rok mam neta i cały czas predkość była jak mieżyłem koło 560kb/s przez strone speedtest.pl

a dopiero od tygodnia mam tak niską muj kumpel z bloku brał neta tego samego dnia a ma predkość na speedtest.pl też ponad 550kb/s

a net ma taki sam i tego samego dnia brany wiec nie rozumiem

pozdrawiam