Problem z internetem

Wiec tak , miałem zawirusowany komputer siec zrobilem formata , na jadnym windowsie mi sie komp wylaczal podczas instaklacji sterownikow i pisalo ze odzyskal sprawnosc po powaznym bledzie.

na nastepnym mi wyskakiwalo w polaczeniach lokalnych , tak sie lacze z internetem , taki maly trojkacik z wykrzyknikiem i sie nie chialo polaczyc , zdenerwowany usunalem to polaczenie sieciowe ;]

i to byl blad zrobilem formata od poczatku podlazam router i nie ma zadnego polaczenie a w opcjahc jakie mi daja nie am zadnego polaczenia lokalnego ,

moja siostra ma bezprzewodowy internet ktory lapie ten router

prosze pomozcie , jak mam zrobic nowe polaczenie sieciowe (lokalne)

czy kolejnym formacie , w tym wypadku obu partycji bede mial od nowa polaczenie lokalnne i nie bede musial nic tworzyc ?

sterowniki do karty sieciowej zainstalowane ??

jaki masz system operacyjny.

zainstalowalem wszystkie sterowniki i jest polaczenie lokalne ale przy tym pojawia sie taki czerwony krzyzyk albo zolty trojkacik z wykrziknikiem , co mam zrobic zeby sie polaczyc z internetem , jesli tak to jak to skonfigurowac ?

jeśli jest trójkącik lub krzyżyk to oznacza ze urządzenie nie będzie raczej działać prawidłowo, spróbuj uruchomić sterowniki w trybie zgodności z Vistą, jak nie będzie działać to musisz niestety czekać na oficjalne sterowniki producenta do tego systemu.

falous ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.