Problem z internetem

Witam serdecznie. Mam internet w sieci LAN i windows 98. Na początku mój internet chodził bardzo szybko, ale po jakimś czasie zaczął chodzić coraz gorzej. Robiłem ostatnio test szybkości internetu i wszystko według testu chodzi tak jak na początku po za protokołami, które tylko w 30 % dochodzą. Mam wiele problemów z internetem przez to. Często strony ładują mi się po kilka minut albo występuje napis “Bad request”. Co powoduje “mulenie” internetu i jak mogę to rozwiązać??

Edit:

Dodam jeszcze, że gdy ściągam z internetu jakiś plik zdarza się, że niby się sciągnął, a w rzeczywistości jest tak jakby ściągneło tylko część pliku.

misial proponuję przeskanować kompa pod względem szkodników i innych syfów - wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziesz w dziale bezpieczeństwo. To raz, a dwa - używasz w tym samym czasie programów p2p lub innych generujących ruch w sieci ?? Jaka przeglądarka ??

Nie używam żadnych programów P2P i czasami gg używam, ale nie odczuwam większych zmian gdy nie używam gg :cry: I używam Mozzili Firefox i IE.

Przeskanuj skanerem on-line

Polecem też Ad-aware i SpyBot: Search and Destroy i Avasta

przeskanowalem i nie mam niczego. Nasuwa mi się, że to może być gubienie pakietów. Ale niestety nie wiem jak zapobiec gubieniu:/. Może ktoś z was wie??

misial gubienie pakietów może następować z winy Twojego dostawcy netu, więc proponuję zwrócić się z tym bezpośrednio do Twojego Admina.

misial:tez to samo miałem wejdz w narzedzia i opcje internetowe tam pisze wyczysć historie i usun pliki i usun pliki cookie czasiz jak nie zadziała jak masz ulubione stronki jak masz ich za dużo to tez usun troche bo ja to zrobiłem i mam wszystko ok to narka

Dziękuje wszystkim za pomoc. Co prawda dzięki radzie aji tylko troche zwiększyłem prędkośc internetu, ale to narazie mi wystarczy i poczekam co powie mój operator sieci na temat tych pakietów. Jeszcze raz wszystkim dzięki.