Problem z internetem

Jako że ciężko współpracujesz, odpowiadasz tylko na część pytań (o antywirusie itd) zanim zacznie się coś grzebać, wpisz proszę:

ping 1.1.1.1 -f -l 1400

(ping 1.1.1.1 -f jak Felicja -l jak Lucyna i liczba 1400)

A czy nie może odinstalować antywirusa i sprawdzić czy Internet normalnie działa? Na komórce działa (domniemam ma przez wifi) czyli może antywirus z zaporą jest źle skonfigurowany. Ale to autor powinien napisać jaki posiada.

a z antywirusem to nie mam pojęcia

A antywirusa odinstalowywalem teraz jedynie windows defender mi został

Czy z tym defender nadal blokuje internet?

Znaczy nawet jak byl to internet dzialal nie wiem dlaczego ale na laptopie tez nie dziala i telewizorze jedynie po formacie dzialal internet wiec rAczej to nie jest wina defendera

CZY GDZIEŚ TERAZ działa internet? Na którymś z urządzeń korzystającym z Twojego routera/dostawcy internetu?

Na moim telefonie jedynie

Bachus są jakieś komendy na reset połączenia sieciowego? Pomogą tutaj? Może warto sprawdzić resetując systemowe ustawienia sieci

A pewny jesteś, że telefon nie korzysta z LTE? Czy jak wyłączysz router z prądu, to dalej jest internet na telefonie?

Jestem pewien jak wylacze router z pradu to na telefonie nie dziala

Skąd to Internet. Jakie urządzenie (router)

Router jest z zyxela a internet z strowgernet

Wiesz w ogóle od jakiego masz dostawcy internet, co to za rodzaj dostępu do internetu, jaki masz router, z którym się łączysz??

Po co w ogóle o to pytać. Zgaduj zgadula cały wątek.

Router zyxela radiowy wszystko masz napisane

Model podaj. Zyxel nie robi jednego modelu tylko.

NBG-418N taki model

Internet masz radiowy?

No tak

Co na to dostawca? W Zyxelu firmware zaktualizowany?