Problem z internetowymi programami

Witam :wink:

Mam pewien problem. Korzystam z neostrady. Mój komputer stał kiedyś na piętrze, potem 2 tygodnie nie korzystałam z niego a potem ustawiłam na parterze. Problem w tym, że teraz nie działają mi niektóre internetowe programy. Wiem narazie, że nie działa:

  • Gadu gadu - Do tej pory miałam gg 7.7, jak zauważyłam, że nie działa to sciągnęłam gg 6.1 i też nie działa. I to nie problem z numerem gg tylko z programem… bo jak wchodze do programu tlen i tam robię możliwość rozmów gadu-gadu to tam numer działa. Jednak wolę korzystać z gg niż jego tlenowskiej wersji bo na tlenie nie ma hasła. Nie chcę żeby ktoś z rodzinki czytał moje rozmowy lub pisał z kimś. Muszę zabespieczać gadu hasłem.

  • eMule - Wiem, że nie powinnam z niego korzystać ale korzystam xD I ciii. Na nim za to nie ma serwerów. Nie mam do czego się podłączyć. Mam wersję 0.48. Inne pewnie też by nie działały.

Jak możecie to plis pomocy. !!

A propos eMule to w oknie “Aktualizuj plik serwer.met z URL” w zakładce Serwery wpisz to: http://www.gruk.org/server.met

Ooo dzięki wielkie. !!

Jeśli chodzi o komunikator to wypróbuj AQQ. Też bardzo dobry i obsługuje GG :smiley:

Pod dwoma przyciskami: “Sprawdź firewall” i “Podłącz” masz pole Bootstrap. Tam zaznacz “Od znanych klientów” i potem klik na “Podłącz” (oczywiście w zakładce Kad)

A zabezpiecza się go hasem.?? ^^

Tak, można zaznaczyć taką opcję.

GG hasło łatwo złamać a AQQ jeszcze nie znalazłem żeby można złamać.

Dobrze to sciągne ten prgram :wink: Może kiedyś gg odżyje… xD

A z eMule dało radę??

Tak, dziękuję bardzo :wink:

Zelka ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.