Problem z interpretacją wyników Hijackthis na HijackThis.de


(prz3m3k84) #1

Witam wszystkich. Dzisiaj zrobiłem sobie profilaktycznie scan HT'em a następnie wrzuciłem wyniki na http://www.hijackthis.de/.

Jakże bardzo się zdziwiłem, gdy w kolumnie "kind" zobaczyłem pokaźną liczbę krzyżyków.

Następnie poszukałem na necie logi innych ludzi, którzy używają systemu x64 i poddałem jej analizie.... i co się okazało? Krzyżyki dokładnie w tych samych miejscach. Teraz mam problem z interpretacja tego:/

Wrzucam tu swój log: http://www.wklejto.pl/42293.

Mam też prośbę do Was użytkownicy systemów x64. Poddajcie analizie swoje logi i jak możecie, to napiszcie, czy też macie taki natłok tych krzyżyków w kolumnie "kind". Albo http://www.hijackthis.de/ zmienił zasady naliczania lub klasyfikacji wpisów albo... nie wiem, czekam na Wasze analizy i sugestie:)))


(Umpfh) #2

Zaznacz i Sfixuj wszystkie krzyżyki, na końcu każdego wpisu masz: (file missing) czyli coś czego już nie ma, a wpis został. Do usunięcia.


(deFco247) #3

Lepiej nie korzystać z automatów, bo się często mylą.

W twoim przypadku to normalne, bo masz 64-bitową Vistę, na której HJT wywala same dziwactwa.

Niczego nie fiksuj.

W ogóle są jakieś problemy z systemem, że wklejasz loga?


(prz3m3k84) #4

Dzięki za reakcje:) Nie mam najmniejszych problemów z systemem:) Tylko zdziwiły mnie te krzyżyki... jeszcze 2 dni temu automat inaczej naliczał punkty i były same ptaszki miast tych krzyżyków. Teraz jestem spokojniejszy, dzięki:)