Problem z iPlusem na Viscie

Witam. Mam problem z Iplusem na Viscie dokladniej. Po polaczeniu sie z internetem. Nie dzialjaa i strony i nie mozna nic pobrac. Ale pingi np. do google.com w cmd odpowiadaja. Podlaczalem do innego kompa tego iPlusa i działa. Nie działa tylko na jednym kopie jeszcze wczoraj dzialalo. nagle cos takiego sie stalo. Jakies propozycje co moglo sie stac ?

Przeinstaluj iplus managera ,

ale ja na twoim miejscu ręcznie bym skonfigurował dial up’a .

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=7211

Pozdrowienia i powodzenia !

czyscilem rejestr. odinstalowywalem managera i instalowalem od nowa. robilem tak w roznych portach usb. i nic

bylbym jednak przy forime uzywania managera gdyz nie ja bede uzywal tego kompa tlyko ktos kto nie zna sie zabardzo na tym wszystkim.

Problem moze byc w tym ze w centrum zabezpieczen jest zapora ktorej nie moge wylaczyc jest to zapora programowa norton internet seciurity.

Nie jest zainstalowana nie ma jej w rejestrze a tam nie moge jej wylaczyc. nie wiem jak to zrobic.

OnlyTrue ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.