Problem z iPodem, nie można zrobić "Otwórz" kod 1436

Hejka

Mam problem z moim iPodem nano 3G,

Chciałem przekopiować teledyski do urządzenia, z racji z tego że iTunes nie mogłem zawieszał się itp. postanowiłem posłużyć się innym zamiennikiem iTunes. W moim przypadku był to Anapod Explorer trial. Ale on też nie spełnił zadania, niby kopiował ale nic nie było w urządzaniu. Wyłączyłem ten program i chciałem spróbować jeszcze raz iTunes. I tu mi się pojawił problem bo iTunes wyświetlił min taki komunikat " iTunes nie może przeczytać zawartości iPoda " IPOD" Przejdź do karty Podsumowanie w preferencjach iPoda kliknij przycisk Odtwórz, by przywrócić iPoda do ustawień fabrycznych" Trochę byłem zdziwiony klikam Ok.i faktycznie poznikały mi wszystkie kategorie muzyka, wideo, zdjęcia… Jest tylko zakładka Ogólne. To zrobiłem tak jak w komunikacie. Ale podczas instalowania softa wyświetl się kolejny komunikat typu" Nieznany błąd kod 1436"

Co z tym zrobić?? zrobiłem restart ipoda i dalej nic… W iPodzie jakby nie ma muzyki jakby była nieczytelna, ale zajmuje on 1GB w pamięci.

Proszę o odp. jestem w lekkim szoku, bo ipoda mam zaledwie parę dni i już mi się popsuł.

Naet zrobiłem format i dalej błąd wyskakuje, c z tym bugiem zrobić?? Proszę o odp.

i właśnie ipody są do kitu że trzeba używać tandetengo itunes daj sprzęt na gwarancję

Serwisy są tylko w Warszawie… no a ja mieszam w Lublinie… 2 godziny drogi do warszawki, i jeszcze znalezienie serwisu na dodatek są tylko 2…

Raczej to odpada

Dalej czekam na odp.

może to przeczytaj http://support.apple.com/kb/TS1372?view … cale=pl_PL

stosowałem się do tych porad no ale dalej błąd wyskakuje.

zadzwoń do apple polska może pomożą

Dodane 17.02.2009 (Wt) 16:56

przeinstaluj itunes

Już to robiłem… Nie ma jakiegoś innego programu dzięki któremu można pobrać i wgrać softa do ipoda?

możesz uruchomić ipoda i przywrucić ustawienia fabryczne w ipodzie

jupi udało mi się już !!

Gratulacje dla samego siebie =D =D =D :lol: