Problem z ipodem - zanik kontaktu, nie działa restore,

Witam,

Proszę Was o pomoc dot. ipoda nano 3g 4 giga.

Otóż dzisiaj podczas zgrywania dużego pliku ipod i itunes się zawieśiły. POczekałem pare minut, aż w końcu postanowiłem zresetowac kompa i ipoda. Po zresetowaniu okazało się że “inne” czyli systemowe rzeczy na ipodzie zajmują 800 zm - wcześniej było niecałe 100.

postanowiłem więc usunąć film z synchronizacji i ponowić ten proces żeby odzyskać te 700 mb - warto zaznaczyć ze ipod filmu nie widział.

No i zaczeły się problemy - ipod nioe chciał się synchronizować, itunes się wieszał. Oczywiście restart i jeszcze raz. Nie pomogło. Podjąłem decyzję o restore. Itunes zaczął przywracać ipoda az wyskoczył błąd bodaj 1439 - nie można przywrócić. Poszukałem więc w google i znalazłem - jakiś facet z ang forum napisał żeby sformatować ipoda pod windowsem i zrobić restore. pod spodem było kilka postów z odp. ze pomogło.

Niewiele się zastanawiając zrobiłem to. Nie pomogło.

Teraz mam problem ponieważ ipod po podłączeniu zaczyna się synchronizować, po czym sie automatycznie wysuwa.

mam nadzieję ze w miare jasno opisałem problem.

bardzo proszę o pomoc - co mam zrobic zeby go “odzyskać”.

aha - ipod działa w 100%, ładuje się z kompa ale nie ma z nim komunikacji.

z góry dziekuje za pomoc.

blazejw Nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum, który to powinieneś już znać.

wprowadź ipoda w tryb dfu i wtedy zrób restor, po za tym w sprawach ipodów czy w ogóle jeśli masz problem z urządzeniami apple to pisz na forum apple’owskim, na którym mowa tylko o apple’u na www.myapple.pl